Moj Essential Clasic Trance Mix iz leta 2002

Prostor za objavo linkov domačih in tujih DJ setov (LINKI DO URADNIH MIX CD KOMPILACIJ NISO DOVOLJENI!)

Moderatorji: gtu, met86

Moj Essential Clasic Trance Mix iz leta 2002

OdgovorNapisal/-a NeoCodex » Po mar 07, 2011 4:35 am

Pozdravljeni! Set je moja prva objava na tem forumu in nisem prej še nič objavljal, tako da vas vabim k poslušanju.. :)

Naj povem da nisem noben profi dj in se s tem ukvarjam izključno ljubiteljsko, vse je bilo delano samo na računalniku, a bom vesel vsakega komentarja ;)

Tole je produkcija iz leta 2002, s klasiki trensa Airwave, Armin, Riva, Green Court in nekaterih manj znanih (a odličnih) produkcij. To je tisto, kar se je poslušalo takrat in marsikateri od teh je meni še danes pravi evergreen komad.

Pogled na tracklisto - ali pa se pustite presenetiti :)
Airwave - Sunspot (Original Mix)
Goruyella - Ligaya (Green Court / Original Mix Mashup)
Epsilon 9 - Lifeformation (Original Mix)
Jas van Houten - Heaven's Gate (Original Mix)
Airbase - Genie (Original Mix)
Green Court - Silent Heart (Club Mix)
Cosmicman - Back To Unity (Original Mix)
Lange - Dont Think It Feel It (Cosmicman Remix)
Yahel - Devotion (Armin van Buuren Remix)
Ayla - Sun Is Coming Out (Pegelklub Mix)
Solid Sessions - Jainero (Armin van Buuren Remix)
Riva - Time is The Healer(Armin van Buuren Remix)
Lio - Rapture (Riva Remix)
Fragma - Say That You're Here (Riva Remix)
Marc et Claude - Tremble (Riva Remix)
Safri Duo - Samb Adagio (Riva Remix)
Barthezz - On The Move (Riva Remix)

Cue file

Kot vidite sem bil velik ljubitelj Rive :) kdor ne pozna priporočam obvezno poslušanje.. te remixi so nekaj posenbega in zame so res "pravi trance".

Neo Codex - Essential Classics Trance Mix Download

Celotno tematiko seta bi lahko označil kot "dream trance" varianto, torej sproščujoč, nežen, prijetno za poslušat - pač kar je meni bilo takrat na trancu najbolj všeč. Nekaj komadov ni v najboljši kvaliteti za kar se opravičujem, ampak že takrat jih nisem mogel dobiti boljših, danes pa nekaterih sploh več ne. Niso vsi prehodi tako kot bi morali biti, česar se zavedam, sem se pa potrudil po najboljših močeh. Če ne drugega, upam da bo vsaj izbira komadov všečna. ;)

Pa obilo užitko ob poslušanju :)
NeoCodex
vajenec

Vrni se na Online DJ seti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost