Gargi feat. Reason - Feelings (Original mix)

Vse, kar se tiče produkcije ter prostor za objavo vaših stvaritev

Moderatorji: gtu, met86, Reconceal

Re: Gargi feat. Reason - Feelings (Original mix)

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Po mar 01, 2010 4:45 pm

Reason je napisal/-a:ok..sory..pol sm mislu na Scryel-ta.
OK...razumem....samo ne vidim zakaj se dela iz tega taksen big deal.....

glej slovenci (pa ne vsi ampak nekateri) so kar predvidevam, da že veš zelo zavistni narod. Svojga bi zajebali a tujega v oblake ponesli. Določenim manjka kultura, ki je vse od politične elite pa do zadnjega kmeta v sloveniji v kurcu. JAz pa kar se mene tiče priznam, da sem pisal par postov (ono mam kokice) da bi mal humorja vnesel...nisem prčakoval, da se bo tak raztegnilo pa treba je občasno kolega Blaža mal razjezit. Mislim pa, da se tukaj vsi družimo zato, ker preprosto nam je muzka kot sama način življenja :wink: in v tem smo si vsaj večina istega DNK-a :D
Slika

http://soundcloud.com/officialdaveur

Slika

R.I.P. Tillmann Uhrmacher
Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

Kraj: No Man`s Land

OdgovorNapisal/-a gtu » Po mar 01, 2010 6:31 pm

Dave Ur je napisal/-a:JAz pa kar se mene tiče priznam, da sem pisal par postov (ono mam kokice) da bi mal humorja vnesel...nisem prčakoval, da se bo tak raztegnilo pa treba je občasno kolega Blaža mal razjezit.

a se ti zdi res potrebno še edinga človeka, ki kej konstruktivnega napiše-realno pokritizira, jebat ker se to teb fajn zdi?
vsakič ko pridem na forum, v pričakovanju, da bom kaj dobrega prebral, sem razočaran nad nivojem debate.
mal nas je, ki nas druži ta glasba, pa še tole je treba en druzga pod rebra suvat?
Slika
Uporabniški avatar
gtu
ultratrenser

Kraj: Šebrelje

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Po mar 01, 2010 6:40 pm

gtu je napisal/-a:
Dave Ur je napisal/-a:JAz pa kar se mene tiče priznam, da sem pisal par postov (ono mam kokice) da bi mal humorja vnesel...nisem prčakoval, da se bo tak raztegnilo pa treba je občasno kolega Blaža mal razjezit.

a se ti zdi res potrebno še edinga človeka, ki kej konstruktivnega napiše-realno pokritizira, jebat ker se to teb fajn zdi?
vsakič ko pridem na forum, v pričakovanju, da bom kaj dobrega prebral, sem razočaran nad nivojem debate.
mal nas je, ki nas druži ta glasba, pa še tole je treba en druzga pod rebra suvat?

1. najprej ne jebem ga kr potem bi bila Recon pa jaz homiča!
2. Citiram vsakič ko pridem na forum, v pričakovanju, da bom kaj dobrega prebral, sem razočaran nad nivojem debate torej tudi ti priznaš, da kaj dosti k temu forumu ne doprineseš ?!
3.citiram :mal nas je, ki nas druži ta glasba, pa vedno manj nas bo.
4. si pa tukaj admin in lahk v vsakem trenutku onemogočiš (predvidevam da prvo mene), da bom še kdaj uporabil ta forum!
Zadnjič spremenil Dave Ur, dne Po mar 01, 2010 6:49 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a gtu » Po mar 01, 2010 6:49 pm

Dave Ur je napisal/-a:1. najprej ne jebem ga kr potem bi bila Recon pa jaz homiča!

dej no mir.
Dave Ur je napisal/-a:2. torej tudi ti priznaš, da kaj dosti k temu forumu ne doprineseš kot jaz?!

sej sm napisal, da bi rad kaj koristnega prebral od drugih, ker sam nimam pojma o glasbeni teoriji pa se mi zdi brezveze pisat le "všeč mi je / ni mi všeč" - ker s tem tut ne doprinesem nič. pa se rajš vzdržim.
Dave Ur je napisal/-a:3.citiram :mal nas je, ki nas druži ta glasba, pa vedno manj nas bo.

žal imaš prav, pomisli pa zakaj je tako?
Slika
Uporabniški avatar
gtu
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Po mar 01, 2010 6:56 pm

gtu je napisal/-a:
Dave Ur je napisal/-a:1. najprej ne jebem ga kr potem bi bila Recon pa jaz homiča!

dej no mir.
Dave Ur je napisal/-a:2. torej tudi ti priznaš, da kaj dosti k temu forumu ne doprineseš kot jaz?!

sej sm napisal, da bi rad kaj koristnega prebral od drugih, ker sam nimam pojma o glasbeni teoriji pa se mi zdi brezveze pisat le "všeč mi je / ni mi všeč" - ker s tem tut ne doprinesem nič. pa se rajš vzdržim.
Dave Ur je napisal/-a:3.citiram :mal nas je, ki nas druži ta glasba, pa vedno manj nas bo.

žal imaš prav, pomisli pa zakaj je tako?

ne motiš se maš pojma o glasbeni teoriji, če ne že druga (vsaj jaz kot lajik o tej teoriji vem to) da je takt vedno 4/4, da BPM pomen beat per minute,in da je glavna melodija sestavljena ponavadi iz osmih enot.

zakaj pa je tako, zato ker 1. folk nima pojma kaj je trance, sam da ga je Tiesto nardil, 2. zato,ker se tisti, ki smo meli to srečo da smo začeli trance poslušat ravno v rasti (1998) zavedamo, da današnja "Trance" muzka kljub tehnološkemu pa nevem kakemu napredku še vse, se oddaljuje od tistga kar dejansko je. Se pravi nima globine.
3. ker imajo poln kurac nek newcoming folk, ki je vse lepote te glasbe spreobrnil v katastrofo.
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a gtu » Po mar 01, 2010 7:13 pm

Dave Ur je napisal/-a:zakaj pa je tako, zato ker 1. folk nima pojma kaj je trance, sam da ga je Tiesto nardil,

vse je relativno! za mojga strica je trance, ko posluša Ansamble bratov Avsenik - Na Roblek :)
o tem je itak že tok debat, sam to morš pač dojet!
Dave Ur je napisal/-a:2. zato,ker se tisti, ki smo meli to srečo da smo začeli trance poslušat ravno v rasti (1998) zavedamo, da današnja "Trance" muzka kljub tehnološkemu pa nevem kakemu napredku še vse, se oddaljuje od tistga kar dejansko je. Se pravi nima globine.

kaj pa tisti ki so to musko poslušal že leta 1993? za njih je pa tista muska leta 1998-> "kljub tehnološkemu pa nevem kakemu napredku še vse, se oddaljuje od tistga kar dejansko je."
za mene imajo globino tut današnji komadi, ne vsi, res je velik tut slabega (za mene osebno, ker se mi ne zdi, za enga druzga je pa top).

Dave Ur je napisal/-a:3. ker imajo poln kurac nek newcoming folk, ki je vse lepote te glasbe spreobrnil v katastrofo.

trend, ki pa ga newcoming folk ne postav.
Slika
Uporabniški avatar
gtu
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Po mar 01, 2010 7:18 pm

potem pa mora tvoj stric nujno na psihiatrijo :lol:

oni ki so trance poslušal leta 1993 nimajo kaj govort saj takrat je trance bil še v začetni fazi techno za tempo, house za melodijo in ni bilo nobene globine razen vokal zamorcev v melodiji :wink:
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Reconceal » Po mar 01, 2010 8:51 pm

men je kr slabo k berem tele umotvore.

Ampak zdej vidim zaka se gre. Si še en tak pacijent, brez lajfa cel nek bogi asocialn, k je jezn na cel svet, zato ker
trance ni tak k je biu pač tvojga priljubljenega leta. Ker če bi biu, bi ga ful ljudi poslušal in ti bi biu bog i batina, ker ti poznaš
trance z youtuba in folk bi te sprašvau in ti bi lahka lepu top 100 liste PRAVEGA trensa, ki ga poznaš u nulo ker si poznavalc, in bi biu najbol pametn in vsi bi lepo govril o teb in te mel ful radi in bi celo meu kakega resničnega prjatla.

Ker pa slučajno jst padem v tist koš ljudi, k s svojimi idejami, njihovo realizacijo in delom uničujejo to, v kar ti verjameš, se je po tvojem pač vredno borit. Problem je, da jst dejansko neki znam, da mam mogoč celo neki talenta in pa tut sreče, da se moje delo pozna tut izven interneta. Ti, po drugis strani, si nažalost tak bogi, da z drugim k z nekimi zmerljivkami nisi sposobn operirat. Iz prebranga kr slutim, da bi ti res blo najlepš, če bi vse k ne delajo točno takega trensa k je teb všeč kr zaprl in jim prepovedal delat musko.

oni ki so trance poslušal leta 1993 nimajo kaj govort saj takrat je trance bil še v začetni fazi techno za tempo, house za melodijo in ni bilo nobene globine razen vokal zamorcev v melodiji

Pojma nimaš o osnovnih stvareh, zato še enkrat prosim, da se obnašaš temu primerno. Tole je neki najbol zaplankanga, kar je možno izjavit.
K bi poslušu mojo staro mamo. Ne resno, odstran se, prosim.

Ti pa priporočam trance.nu, tam je takih k si ti, celih zagrenjenih kvazi strokovnjakov in poznavalcev, precej in boš manj ljudi delu živčnih, ker tam so navajeni.
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Po mar 01, 2010 9:40 pm

stari nisem jezen na cel svet ker na srečo mi je postlano z rožicami! Sorry ampak ponovno se motiš nisem brez lajfa za razliko od tebe sem ravno v tem kar delam za preživetje in blaginjo v tej državi zelo uspešen in tvoja muzka se ne more primerjat s tem.

In da boš za vselej vedel nimam se za profija ampak sem tolko v tej zvrsti glasbe, (da ne potrebujem youtuba + fanov ki mi bodo prikimaval) da vem kaj je trance pa kaj je ta štala dans, ki jo ti in tebi podobni imate za trance!
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Po mar 01, 2010 11:11 pm

Dave Ur je napisal/-a:potem pa mora tvoj stric nujno na psihiatrijo :lol:

oni ki so trance poslušal leta 1993 nimajo kaj govort saj takrat je trance bil še v začetni fazi techno za tempo, house za melodijo in ni bilo nobene globine razen vokal zamorcev v melodiji :wink:

eh, ne bom neki bluzo, sam ravno takrat je bil Trance pravi Trance!res tista prava hipnotika, k te je spravla v To stanje, če smo že pri tem.Pač, vsi smo to glasbo spoznal v nekem obdobju, nekateri ne vem, poznajo Trance od začetka, drugi so pač newcommerji žanrsko, se je res brez veze opredeljevat, ker pač konc koncev, je vsaka zvrst ena velika familija, ki ji rečemo tudi elektronska glasba.In sam osebno, spoštujem vse kar se tiče elektronske glasbe, sam da, začutim komad, in je to,to zame.
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

Kraj: Piran

OdgovorNapisal/-a Reconceal » To mar 02, 2010 12:17 am

Če bi ti res vedu kaj je trens in elektronska plesna glasba na splošno, ter kak je njen namen, nebi pisu takih retardiranih izjav!

Če bi ti res delu neki, kakor si reku, "za preživetje in blaginjo v tej državi zelo uspešeno" , pol prvič, nebi meu catja bit tak retardiran po forumih, in drugič, znau bi cenit trdo delo, ki ga vsi vpleteni v to sceno dajemo od sebe.

Tak pa tiho, mamina maza jedna, da te ni sram!
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » To mar 02, 2010 1:20 am

Reconceal je napisal/-a:Če bi ti res vedu kaj je trens in elektronska plesna glasba na splošno, ter kak je njen namen, nebi pisu takih retardiranih izjav!

Če bi ti res delu neki, kakor si reku, "za preživetje in blaginjo v tej državi zelo uspešeno" , pol prvič, nebi meu catja bit tak retardiran po forumih, in drugič, znau bi cenit trdo delo, ki ga vsi vpleteni v to sceno dajemo od sebe.

Tak pa tiho, mamina maza jedna, da te ni sram!

mam čas ravno zato ker delam zase in za mojo familijo (family company). Pa ne morm cenit resnično ne morem kaj zdaj zadnji dve leti folk daje svoje inpute v to delo... sem ti že enkrta napisal, da je Second chance ona verzija ki ni bila izdana res super 9/10 in tako delo jaz cenim...ne pa nekaj...mah kurc

Reconceal saj je prav da delaš kar je tebi in..tud verjamem da vložiš dost časa v to, ampak želel sem povedat, da v teh komadih manjka neka globina ono ko te prbije od šoka,ko je komad tak popoln da si rečem fak ta komad pa čist trže. Jaz ko dans poslušam npr. Mitchelov Welcome to the dance (part 2) mi srce pa adrenalin popizdita (pa sem se tega komada resnično že prenajedel) na današnje pa nič....razen kot sem prej omenil na S.chance unreleased verzijo ko pride do dviga melodije v breaku....kurjo kožo dobim....melodija pa ostane v glavi še vsaj 2 dni.

Retardirane izjave...kakor jih vzameš....sem pač eden izmed velikih zagovorcev old school tranceja in me moti to kar danes določeni artisti skupaj nardijo in poimenujejo trance pa če ma komad rep pa glavo. Zato pač izražam tukaj svoje mnenje, jaz itak ničesar ne morm spremenit, lahko dam samo podporo nekomur, ki po mojem mnenju in okusu producira kvalitetno glasbo.

TAK, DA VSEM TISTIM, KI SEM KAJ ŽALEGA NAPISAL V TEJ RUBRIKI PRODUKCIJA IN SEM JIM TUDI MOREBITI VESELJE DO NEČESA POKVARIL SE ISKRENO OPRAVIČUJEM.
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a gargy » To mar 02, 2010 9:44 am

[/quote]Gargi tut ti se mal obnaši, prosim lepo![/quote]

Vrjemi mi reconceal moj namen ni nikol žaljenje ali da bi se kregal s komur koli, meni samo dop.... ker to ni prvič da me nekdo obtoži plagiatorstva!!! Kar pa 1000% ne počnem ker to glasbo delam z srcem in če bi z namenom kopiral melodije bi to delal zase in nebi objavlal na javnih forumih ker to pomeni da je.... sam sebe u glavo !!!! Pač mi je poču film in je blo treba to napisat jz se opravičujem če je zdaj ta post postal javni prostor za pluvanje en po drugem in bi prosil Moderatorja da zbriše ta post!!!
Slika
Uporabniški avatar
gargy
poznavalec

Kraj: Gornji Grad

OdgovorNapisal/-a Kruli » To jul 20, 2010 11:58 am

po par mescih pridem na forum da bi odkril kaj pametnega pol pa najdem takšno debato ki bi jo lahko pričakoval od 5letnega otroka. Zamislite se malo no res :wink:
Kruli
vajenec

Prejšnja

Vrni se na Produkcija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost