Gargi feat. Reason - Feelings (Original mix)

Vse, kar se tiče produkcije ter prostor za objavo vaših stvaritev

Moderatorji: gtu, met86, Reconceal

Re: Gargi feat. Reason - Feelings (Original mix)

OdgovorNapisal/-a Reconceal » Po mar 01, 2010 1:46 am

Sj ne vem kje vam nej začnem....

Dave Ur, dej, pojd spat s takimi nevmesnimi, ker dobesedno gnojiš. Poleg offtopica zagovarjaš še piratstvo, z google translatom
pa tut nisi hecn. Pojd, če si sposobn, rajš kaj pametnega napisat kar bo doprinesl k forumu in trance sceni nasploh...

Vidva k se kao po repersk disata! In nasploh vsak, ki si misli kak je pametn ker je odkriu kao "plagiat". Dej, s kod si tale komad iz audiojelly potegnu? z leve pete? založba je pa iz spodnega dupleka al pa iz levga kašlja. En mal kmečke logike prosim, audiojelly:"Release Date:26 February 2010", Gargi je pa tole dau gor 7 dni nazaj. Tu bi se lahka debata zaklučla, pa se ne bo.

A je res treba povedat za vsako da se take stvari dogajajo? poleg vsega, a res misliš da koga boli kurac če je komad plagiat? dej no... dokler
ni na neki pošteni založbi, al pa na mtvju, al pa ne vem kje, se sploh nima smisla sekirat. VSI krademo drug od drugega. S tem da eni znamo/hočemo to skrit bolj, drugi mal manj. Dokler ni direkt mp3 izrezan, se je mogu vsaj potrudit pa note sam trofit. Pa to vela prosim lepo za vselej vnaprej. NE BRIGA ME, dokler ni stvar identična.

Na kurac mi gre že vs ta internet, k folk drgač ne dobi potrditve k pa da posta 20 youtube linkov na dan in pol mu tistih 5 ljudi, k jih ne bo nikol v življenju sreču, pametuje kk je car. Lahka je bit pametn pa da se posta neke neumnosti, k se sam njim zdijo pomembne. Topicu primerno: v resnici SI DELATE SRAMOTO, ker vas pol nima posluha in se vam sam ZDI, da so komadi podobni. Če poslušate youtube cele dneve, še ne pomeni da mate pol kurca pojma o glasbeni teoriji!!!

Torej, tisti k mate impulz, da bi krneki disal, pojte rajš musko delat, al pa miksat... al pa karkoli. Sam da bo nek konstruktivni doprinos k forumu. Ker trenutno je hudo žalostno vse skupi...
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Po mar 01, 2010 1:54 am

S tem vikanjem me boš enkrat čist sprovuciru, pol boma pa res na uradnem nivoju zažela razčistvat, s titovo šolo boš pa poslan v banovce,
ker si tečn k sto mater. NE RABIŠ v vsaki temi pisat, ČE NIMAŠ NIČ ZA POVEDAT! Štekaš, UNIČUJEŠ KVALITETO foruma s svojimi brezveznimi,
infantilnimi pogruntavščinami tam, kjer jih je najmanj treba. Ni vsaka stvar hecna.
Slika

http://soundcloud.com/officialdaveur

Slika

R.I.P. Tillmann Uhrmacher
Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

Kraj: No Man`s Land

OdgovorNapisal/-a Reconceal » Po mar 01, 2010 2:04 am

gargi

Tu pol vidiš, zaka vsak producent, k ma vsaj mal soli v glavi, ne pametuje po forumih. Ker se naenkrat vsem začne
ful fajn zdet, k lahka mal jebejo enga v glavo, k je naredu več od njih, k je "kao" slavn. To smo vidl že drugod. Nekdo naredi spodobn komad in se
ful hiter najde nekdo, k more ful naglas povedat, kak komad smrdi... In pol mu jih tistih 5 prjatlov sociopatov digitalno virtualno ploska in se njegov digitalni virtualni kurac raztegne za par milimietrov... po možnosti to vse skupi spremlajo še youtube linki omiljenih komadov in pa seznami top 10 trance komadov udeleženih.

pa tu sploh nima veze, al si melodijo skopiru al ne. Če si jo, že sam veš. Upam pa da je jasno tut to, da se tak v resnem biznisu nikamor ne pride.
Ampak glede na to, da si/je on drugi še "frišn" (pardon no :) ) in da melodija ni nek kompozicijski čudež, se mi zdi popolnoma verjetn, da se je zgodil naklučje.

Nauk zgodbe: 5x preverit, če slučajn ni po nesreči kaj podobn. Pa najd si en zanesliv folk, k ti bo povedu kaki so komadi, forumov pa takih
stvari pa ne jemat preveč zares, ker se ti lahka spipa ;)
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Po mar 01, 2010 2:06 am

Reconceal je napisal/-a:gargi

Tu pol vidiš, zaka vsak producent, k ma vsaj mal soli v glavi, ne pametuje po forumih. Ker se naenkrat vsem začne
ful fajn zdet, k lahka mal jebejo enga v glavo, k je naredu več od njih, k je "kao" slavn. To smo vidl že drugod. Nekdo naredi spodobn komad in se
ful hiter najde nekdo, k more ful naglas povedat, kak komad smrdi... In pol mu jih tistih 5 prjatlov sociopatov digitalno virtualno ploska in se njegov digitalni virtualni kurac raztegne za par milimietrov... po možnosti to vse skupi spremlajo še youtube linki omiljenih komadov in pa seznami top 10 trance komadov udeleženih.

pa tu sploh nima veze, al si melodijo skopiru al ne. Če si jo, že sam veš. Upam pa da je jasno tut to, da se tak v resnem biznisu nikamor ne pride.
Ampak glede na to, da si/je on drugi še "frišn" (pardon no :) ) in da melodija ni nek kompozicijski čudež, se mi zdi popolnoma verjetn, da se je zgodil naklučje.

Nauk zgodbe: 5x preverit, če slučajn ni po nesreči kaj podobn. Pa najd si en zanesliv folk, k ti bo povedu kaki so komadi, forumov pa takih
stvari pa ne jemat preveč zares, ker se ti lahka spipa ;)

od kje pa vam ideja, da smo mi ki smo pisali off topice proti Gašperju??? Sem kje napisal, da je pirat al pa kaj??
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Po mar 01, 2010 2:44 am

Reconceal je napisal/-a:gargi

ful fajn zdet, k lahka mal jebejo enga v glavo, k je naredu več od njih, k je "kao" slavn.

Ehh daj ne serite. A vi mislite, da je prav vsakmu izmed nas tukaj na tem forumu merilo, da si kao nekaj več,ker je nekdo pruducent pa ker je komad nardil, ki ga mi nismo še in ga najverjetneje nikoli ne bomo in bi iz zavisti zdaj vsekal po njem.

Jaz verjamem, da lahko več producentov nardi ist komad ne da bi kje prej že slišal komad al pa da bi kaj kopiral. Kar se tiče tega primera ta odziv Scryela kaže na zavist ampak, če se spomnim samo na vašo reakcijo (ko sem zaprosil, če ma kdo Id komad naj mi ga pošlje na pm in čes da podpiram piartovstvo, ker ga ni več za nabavit nikjer) je morda Scryel zato, ker je nekje opazil podobnost med komadoma odreagiral tako kot je, ker je pač tak anti pirat kot vi. Pozabil pa na to da nas je tolk folka na svetu, da sploh ne bi bilo naključje če bi od 6 milijard 6000 ljudi nardilo ist komad in tudi na to, da si kriv samo takrat, ko ti je krivda dokazana.

Nauk zgodbe ni, da morš prej vse 5x prečekirat ampak, če si nekaj resnično sam ustvaril potem moraš za tem tudi stati :wink:
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Scryel » Po mar 01, 2010 11:01 am

Wtf a ste sploh poslusal oba komada preden komentirate in dajate neutemeljene izjave? Melodija pri obeh komadih sta CIST isti in tesko verjamem da bi prslo do tazga nakljucja da bi se vse note enako skladale se posebi pri 16 barnih melodijah tko da ce res pravs da je to produkt tvojega dela oziroma Reasona pol vama priporocam da probata sreco pri igranju lota ker bi mela dost moznosti da zadaneta glavni dobitek :/. In kaj me tuki veze kdaj je bil komad izdan? A misls da ne obstajajo ksni sneak previewi oziroma da ksn priznani DJ dobi promote od producentov in da zavrti v svojih oddajah da vid kasn bo odziv publike se preden je uradno izdan?
In ja jz sm tud mnenja ko se ustvarja ksna svojevrstna melodija da se bodo kdaj pa kdaj najdl deli pri melodijah k bodo vsebovale note oziroma se slisal isto kot pri ksnmu ze narejenem delu ker je ze tok enga glasbenega materiala sproduciranih ampak da se pa ustvari cist identiticno melodijo kot pri ze ksnmu izdanem komadu pa mocno dvomim :F. Mah sej brezveze se sploh pregovarjat kdo ma prov in kdo ne ker se bo vedno kdo najdu da nasprotuje bistvenem pomenu o cem debata sploh tece in se bodo kresala mnenja s kasnimi neumesnimi pripombami k se sploh ne nanasajo na to kaj se je hotl povedat tko da nauk te zgodbe je sam da je bla ta melodija skopirana in stojim za svojim mnenjem zdej pa ugotavljanje al je Gargi al Reason dal pobudo da se uporabi to zahrbtno dejanje pa prepuscam vasi odlocitvi. Vglavnem najbols da kdo od moderatorjev locka ta topic ker ne vidm konca pri tej debati in se bo z vsakim novim postom ustvarjala sam se vecja agresivnejsa nasprotovanja tko da to bo moj zadnji odgovor na to temo.

Over and out for good.
Uporabniški avatar
Scryel
poznavalec

Kraj: Mengeš

OdgovorNapisal/-a gargy » Po mar 01, 2010 11:43 am

Ne bom se več kregal, stojim za svojimi besedami ne bom se odmaknu za nobenga, če ti ni kaj všeč scyrel GO AND CRY TO YA MOMMY ;)
Slika
Uporabniški avatar
gargy
poznavalec

Kraj: Gornji Grad

OdgovorNapisal/-a Reconceal » Po mar 01, 2010 11:57 am

Dave Ur je napisal/-a:Ehh daj ne serite. A vi mislite, da je prav vsakmu izmed nas tukaj na tem forumu merilo, da si kao nekaj več,ker je nekdo pruducent pa ker je komad nardil, ki ga mi nismo še in ga najverjetneje nikoli ne bomo in bi iz zavisti zdaj vsekal po njem.

Ni, pa bi vam mogl bit. Ker včasih mam res občutek da me jebeš v glavo, sam zdej vidim da ti ni nč jasn... Si pa ti tipičn primer takega k bi ga
jst osebno benu po 5 sekundah. Ne bit pametn če nimaš kaj za povedat. Če že lahka izraziš svoje mnenje, še ne pomeni da ga tut moreš.

Dave Ur je napisal/-a:Jaz verjamem, da lahko več producentov nardi ist komad ne da bi kje prej že slišal komad al pa da bi kaj kopiral. Kar se tiče tega primera ta odziv Scryela kaže na zavist ampak, če se spomnim samo na vašo reakcijo (ko sem zaprosil, če ma kdo Id komad naj mi ga pošlje na pm in čes da podpiram piartovstvo, ker ga ni več za nabavit nikjer) je morda Scryel zato, ker je nekje opazil podobnost med komadoma odreagiral tako kot je, ker je pač tak anti pirat kot vi. Pozabil pa na to da nas je tolk folka na svetu, da sploh ne bi bilo naključje če bi od 6 milijard 6000 ljudi nardilo ist komad in tudi na to, da si kriv samo takrat, ko ti je krivda dokazana.

Ni ti jasn ne... Ne pametuj, ker nimaš pojma. Niso to naklučja. Muska je matematično estetska znanost. Ko enkrat veš in estetiko in matematiko(glasbeno teorijo) za celim sistemom, ti postane jasn da je 80% vse muske identične in da absolutno sploh ni težko karkoli
ponesreči skopirat. In nima to veze s piratstvom (kar javni poziv k pošiljanju mp3ja mimogrede JE!), še manj z antipiratstvom. Enostavno
se je pojavla potreba da se nekoga, ki se je potrudu s komadom, zatolče na javnem forumu.
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

OdgovorNapisal/-a Reconceal » Po mar 01, 2010 12:38 pm

Scryel je napisal/-a:Wtf a ste sploh poslusal oba komada preden komentirate in dajate neutemeljene izjave? Melodija pri obeh komadih sta CIST isti in tesko verjamem da bi prslo do tazga nakljucja da bi se vse note enako skladale se posebi pri 16 barnih melodijah tko da ce res pravs da je to produkt tvojega dela oziroma Reasona pol vama priporocam da probata sreco pri igranju lota ker bi mela dost moznosti da zadaneta glavni dobitek :/. In kaj me tuki veze kdaj je bil komad izdan? A misls da ne obstajajo ksni sneak previewi oziroma da ksn priznani DJ dobi promote od producentov in da zavrti v svojih oddajah da vid kasn bo odziv publike se preden je uradno izdan?

Ja, sm poslušu komada, obadva, nč bat. Moje izjave niso nikol neutemeljene. Ampak tu se gre bol za princip, kak si se počutu takoj poklicanga,
da ga spraviš na grmado, z vilami in baklami. Dal bi se mal lepše to vse skupi napravit. In ja, ma veze, ful ma veze, sploh če gre za založbe iz
spodnjega kašlja, ker tale komad ziher ni nikol ugledu kakršnegakolil radija, ka šele kakega priznanga dja. Sploh se nebi čudu če bi bla situacija obratna, al pa da sta obadva kopirala en 3ji komad...

Scryel je napisal/-a:In ja jz sm tud mnenja ko se ustvarja ksna svojevrstna melodija da se bodo kdaj pa kdaj najdl deli pri melodijah k bodo vsebovale note oziroma se slisal isto kot pri ksnmu ze narejenem delu ker je ze tok enga glasbenega materiala sproduciranih ampak da se pa ustvari cist identiticno melodijo kot pri ze ksnmu izdanem komadu pa mocno dvomim :F.

Še enkrat, ne močno dvomit, zgodi se sila enostavno. Marsikdo to počne celo zavestno, ampak zna skrit, tak da ne bit presenečen pa šokiran,
ker taka je realnost (drugo je etika,o etiki tega početja se pišejo eseji, pade pa v isti koš s samplanjem, tistim hiphoperskim, k posemplajo celo frazo)

Scryel je napisal/-a:Mah sej brezveze se sploh pregovarjat kdo ma prov in kdo ne ker se bo vedno kdo najdu da nasprotuje bistvenem pomenu o cem debata sploh tece in se bodo kresala mnenja s kasnimi neumesnimi pripombami k se sploh ne nanasajo na to kaj se je hotl povedat

Za to se pa zahval drugim bumbarjem, k nimajo nč pametnejšga za delat k vklučevat se v teme ki se jih ne tičejo.
Scryel je napisal/-a:tko da nauk te zgodbe je sam da je bla ta melodija skopirana in stojim za svojim mnenjem zdej pa ugotavljanje al je Gargi al Reason dal pobudo da se uporabi to zahrbtno dejanje pa prepuscam vasi odlocitvi. Vglavnem najbols da kdo od moderatorjev locka ta topic ker ne vidm konca pri tej debati in se bo z vsakim novim postom ustvarjala sam se vecja agresivnejsa nasprotovanja tko da to bo moj zadnji odgovor na to temo.

Over and out for good.

Lepo, na smeh mi grejo take užaljene izjave, češ "nikol več ne bom postu tu(če ne bo po mojem)" in ja, jst sm moderator.
Z agresivno pobudo si začeu ti, ker si lepo posplošu vse s prve, češ da je to vse zanalašč in z namenom oškodovat ne vem koga in si cinično
zajedljivo začeu vs topic. Tk da, ne bit užaljen pa cel emo, nima smisla, nobenga ne briga. Point je v tem, da se neki buniš okol komada, ki
gargiju ne bo prnesu popolnoma nič, razn tega da se bo učil delat musko na njem. Ne bo obogateu. Pičke ne bojo skakale okol njega. Niti izdau
ga ne bo, če pa že, bo na eni taki založbi k je tale z "originalom", k je niko i ništa na sceni. Gargi ni s tem če je, al pa ni, kopiru ni naredu prav
nobene škode nobenmu. Dnarja ne bo. Slave tut ne. Lahka pa da se bo nauču neki in bo čez par let kaj s tega.
Če pa ti misliš da more za vsako toplo vodo odkrivat, pol pa velik sreče. To je tak k bi otrokom na cesti očitu, da kopirajo k s kredo rišejo.

In zdej ti pozivaš k nekemu odkrivanju krivcev. Zakaj? Kdo bo meu kaj od tega? Jst ne bom meu nič. Razn dave ura, k si bo to nekam zapisu, zato da bo lahka čez dva mesca provuciru in jebu folk v glavo, si tega ne bo noben niti zapomnu. Lahka pa naredmo big deal s tega, pa gargija banamo, pošlemo še na soundcloud pa myspace, naj ga bannajo ker je kopiru, damo to na vse žive forume, povemo vsem.
In ti boš cel car ker si to odkriu in je stekla akcija in ljudje po forumih ti bojo ploskal... in bo par milimetrov zram, ker si pravičniško zatolku nekega frišnega producenta.

Namest takih gluposti bi lahka podal kaj konstruktivnega, zram pa lepo prijazno omenl, da melodija spominja na eno drugo. Mal je treba v kontekst vse skupi postavit, prosim.

Gargi tut ti se mal obnaši, prosim lepo!
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Po mar 01, 2010 2:15 pm

Reconceal je napisal/-a:
Dave Ur je napisal/-a:Ehh daj ne serite. A vi mislite, da je prav vsakmu izmed nas tukaj na tem forumu merilo, da si kao nekaj več,ker je nekdo pruducent pa ker je komad nardil, ki ga mi nismo še in ga najverjetneje nikoli ne bomo in bi iz zavisti zdaj vsekal po njem.

Ni, pa bi vam mogl bit. Ker včasih mam res občutek da me jebeš v glavo, sam zdej vidim da ti ni nč jasn... Si pa ti tipičn primer takega k bi ga
jst osebno benu po 5 sekundah. Ne bit pametn če nimaš kaj za povedat. Če že lahka izraziš svoje mnenje, še ne pomeni da ga tut moreš.

Dave Ur je napisal/-a:Jaz verjamem, da lahko več producentov nardi ist komad ne da bi kje prej že slišal komad al pa da bi kaj kopiral. Kar se tiče tega primera ta odziv Scryela kaže na zavist ampak, če se spomnim samo na vašo reakcijo (ko sem zaprosil, če ma kdo Id komad naj mi ga pošlje na pm in čes da podpiram piartovstvo, ker ga ni več za nabavit nikjer) je morda Scryel zato, ker je nekje opazil podobnost med komadoma odreagiral tako kot je, ker je pač tak anti pirat kot vi. Pozabil pa na to da nas je tolk folka na svetu, da sploh ne bi bilo naključje če bi od 6 milijard 6000 ljudi nardilo ist komad in tudi na to, da si kriv samo takrat, ko ti je krivda dokazana.

Ni ti jasn ne... Ne pametuj, ker nimaš pojma. Niso to naklučja. Muska je matematično estetska znanost. Ko enkrat veš in estetiko in matematiko(glasbeno teorijo) za celim sistemom, ti postane jasn da je 80% vse muske identične in da absolutno sploh ni težko karkoli
ponesreči skopirat. In nima to veze s piratstvom (kar javni poziv k pošiljanju mp3ja mimogrede JE!), še manj z antipiratstvom. Enostavno
se je pojavla potreba da se nekoga, ki se je potrudu s komadom, zatolče na javnem forumu.

Da bi vas mogel videt kot nekaj več kr delate muzko...men boste pomenil več ko boste delal na večji produktivnosti za našo blaginjo se pravi in real life ne pa zarad muzke. Tud oni ki so delal men osebno komade, ki jih slovenska trance scena ne dosega (KER OČITNO VI KAO TRANCE PRODUCENTI SPLOH NIMATE POJMA KAJ JE TRANCE, vaše melodije so totalno skregane, greste v neke klinčeve ekstreme s kicki v upliftaži da te glava boli, melodije takšne da jih lahko jaz zašpilam iz lufta, pol pa kao nek epski naslov in hit je tu.) niso bili pr men nekaj kao več.

In res je jaz ne vem kako se komadi sestavljajo vem pa kaj so komponenete za tako imenovan trance komad. In če vsi tak kopirate od drugih pa kao skrivate potem vas je treba vse zapret pa vaše izdelke zažgat saj zato pa mamo dans tako poplavo nekvalitetnih komadov.
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Po mar 01, 2010 2:40 pm

Da zaključim svojo pisanje v to temo:

Delajte, kopirajte, kradite pa nevem kaj še vse, če bo kdo naredil resnično dober komad ga bom z veseljem kupil in zarolal pa ostalim frendom o njem dalje govoril :D

Lep pozdrav vsem

Dejan.
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Reconceal » Po mar 01, 2010 3:26 pm

Dave Ur je napisal/-a:Da bi vas mogel videt kot nekaj več kr delate muzko...men boste pomenil več ko boste delal na večji produktivnosti za našo blaginjo se pravi in real life ne pa zarad muzke. Tud oni ki so delal men osebno komade, ki jih slovenska trance scena ne dosega (KER OČITNO VI KAO TRANCE PRODUCENTI SPLOH NIMATE POJMA KAJ JE TRANCE, vaše melodije so totalno skregane, greste v neke klinčeve ekstreme s kicki v upliftaži da te glava boli, melodije takšne da jih lahko jaz zašpilam iz lufta, pol pa kao nek epski naslov in hit je tu.) niso bili pr men nekaj kao več.

In res je jaz ne vem kako se komadi sestavljajo vem pa kaj so komponenete za tako imenovan trance komad. In če vsi tak kopirate od drugih pa kao skrivate potem vas je treba vse zapret pa vaše izdelke zažgat saj zato pa mamo dans tako poplavo nekvalitetnih komadov.

seveda, v primerjavi s tabo, ki delaš na rdečem križu in si na poti v čile pomagat? Aja ne, ti stresaš melodije iz rokava in tak služš na vlko...

Zato pa si pametn, ker misliš da je vse tole zajebancija, da se tale muska dela sama od sebe, če se ga mal zakadiš in jo maš zato pravico zahtevat zastojn, ker itak ti tako musko narediš iz lufta, al pa komad ni točno tak k bi ga naredu oliver lieb/airwave/kojikurac, zato niti pod razno ni vredn tiste 2€. Pol kr naprej, da je organizacija žura đabe, ker itak DJi ne rolajo svojih komadov in jih ni treba plačat, al pa so komadi glupi in si ne zaslužijo dnarja, kak pizda ni diskoteka postavlena 200m stran od tebe, da bi lahka sou peš in se ga za 50€ nažgau, jao kk je 15€ drago za vstopnino!?...
Vse bi mel zastojn, takoj in na dosegu roke, vse mislte da mate najbol prav in vsi bi mogl vas poslušat. Take egoistične pičke sociopatske bi blo treba zapret, ne pa nas, k se neki matramo za kao take k ste vi.

Uglavnem, pojma nimaš kak se naredi komad, pojma nimaš o komponentah in nasploh o ničemer povezanim z muziko v ralnem lajfu. Sam internet radio linke,youtube in torrente znaš klikat, tak da se obnaši temu primerno.
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

OdgovorNapisal/-a Reason » Po mar 01, 2010 4:07 pm

ewo...da še jst neki povem!
1. Ne neki govorit čez Gargyja...k on kle ni nič kriv al whatever.....
2. Že če je kdo "kriv"....sem lahko edino jaz....mogoče še to ne, ker sem jaz to melodijo našel na youtube ( http://www.youtube.com/watch?v=TIIXe6Xj ... re=related ), in če si malo ogledate opis, boste vidli da nikjer ne piše od koga je ta melodija....in potem, kako naj bi jaz vedel da že obstaja ta komad?!?!... Meni se je samo zdela melodija zanimiva, zato sem pač naredil sam komad na isti princip ( ali kot je nekdo reku...copycat/ukradel/whatever....).
3. Ta komad sem zgolj naredil zaradi lastnega užitka, brez kakšnega namena da bi komu delal škodo.....in pol kle berem poste...ma me prau prime slabo.... :/
4. In kaj pol, če je drugačen naslov komada?!? ( itaq nism vedu za originalnega) tko da ne vem....tell it to the judge!!!!!
5. Še enkrat da povem...ne se pizdit na Gargyja, ker on očitno tudi ne vedu glede orig. komada....on je samo mene uprašal če mu pošlem projekt, da bi naredu remix.......and thats it!

Tko da, vsem tistim ki vam še vedno ni prau.....cry me a river!!!!!
Reason
vajenec

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Po mar 01, 2010 4:36 pm

Ej Reason mal si slabo bral kaj smo pisali......Samo eden je rekel, da je Gargy the Pirat in to Scryel... Men osebno itak boli kurac pa če bi bil avtor te melodije v originalu DJ. Sammy.

In kot je že prej povedal MOJ FUL VELIKI PRIJATELJ BLAŽ OZ. RECONCEAL Muska je matematično estetska znanost. Ko enkrat veš in estetiko in matematiko(glasbeno teorijo) za celim sistemom, ti postane jasn da je 80% vse muske identične in da absolutno sploh ni težko karkoli
ponesreči skopirat.
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Reason » Po mar 01, 2010 4:40 pm

ok..sory..pol sm mislu na Scryel-ta.
OK...razumem....samo ne vidim zakaj se dela iz tega taksen big deal.....
Reason
vajenec

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Produkcija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost