Sensation White 2010 Amsterdam

Dogodki na Nizozemskem, Madžarskem, v Angliji in drugje po svetu

Moderatorji: gtu, AjaX

Sensation White 2010 Amsterdam

OdgovorNapisal/-a Henry » So jun 05, 2010 7:43 pm

Slika

Še manj kot mesec... in zgodilo se bo!

Sensation White, sinonim za enega največjih dance spektaklov na svetu, se bo kot vsako leto ponovno odvijal na prvo soboto v Juliju,
seveda v rojstnem kraju Sensation White-a, v Amsterdamu. Vsako leto nas Sensation popelje skozi tematiko v nov svet, svet doživetij.
Letošnja tematika je bila Wicked Wonderland, kot vsako leto pa organizacija ID&T premierno v Amsterdamu predstavi ČISTO NOVO tematiko.
Kakšna bo letos…hmm…pustimo se presenetiti…

Party, ki traja celo noč in na katerem sodelujejo najboljši, svetovni priznani DJ-ji, zahteva od obiskovalcev le to, da so oblečeni popolnoma v belo,
kar daje dogodku edinstven čar. Zgodba Sensation White se piše od leta 2000, ko je bil v amsterdamski Areni izveden prvi event, v tem času pa je
prireditev prerasla v globalni dogodek, ki vsako leto v svoja gostovanja, poleg že uveljavljenih destinacij, vključi kakšno novo mesto, državo ali
celo kontinent ter posledično iz leta v leto postaja bolj popularen in prepoznaven.
V beli množici ob vseh nepopisnih občutkih pričakujte tudi spektakularne pirotehnične efekte, veličastno kostumografijo, igro laserjev,
presenečenja organizatorjev ter še marsikaj. Torej… že pripravljaš svoja bela oblačila?

LINE UP :
· Sunnery James & Ryan Marciano
· Mr. White
· Joris Voorn & 2000 and One
· Chuckie
· The Swedish House Mafia

PS. Zanima me koliko ljudi na tem forumu se bo odpravilo 1. julija v Amsterdam na ta svetovni dogodek? :D
Henry
vajenec

Re: Sensation White 2010 Amsterdam

OdgovorNapisal/-a Ganesh » Ne jun 06, 2010 10:52 am

Namaste!

Bil sem že 5x na SWju (2x Praga, 2x Budimpešta in 1x Wroclaw). Prvi je bil najboljši, leta 2007 v Pragi...SW ni več kar je bil! Dvomim, če bom še kdaj šel glede na line up, je veliko boljših eventov kot je SW...enjoy!

Ganesh :jej:
Uporabniški avatar
Ganesh
poznavalec

Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a Henry » Ne jun 06, 2010 11:34 am

U 5x že, svaka čast! Drugače se pa strinjam, da SW ni več tisto kar je bil.
Henry
vajenec

OdgovorNapisal/-a PeterR » Če jun 10, 2010 8:19 pm

sej nevam zakaj se to se skoz omenja, ampak sw ni več to kar je bil že vsaj 5 let. no, jaz sem bil na dveh in vsem, ki se še odpravljate na tale dogodek svetujem, da se ga udeležite, ko je na stadionu in ne v dvorani. je cela scena dost bl velika in vsi efekti, ognjemeti, stage pridejo bolj do izraza.

btw-a je mogoče kdo bl na tekočem-se mr.white pojavlja samo na sensation eventih?
Četrtek je dan za ... ASOT :P
Uporabniški avatar
PeterR
trenser

Kraj: Aveiro, Portugalska

OdgovorNapisal/-a AjaX » Sr jun 16, 2010 3:33 pm

Ganesh je napisal/-a:Namaste!

Bil sem že 5x na SWju (2x Praga, 2x Budimpešta in 1x Wroclaw). Prvi je bil najboljši, leta 2007 v Pragi...SW ni več kar je bil! Dvomim, če bom še kdaj šel glede na line up, je veliko boljših eventov kot je SW...enjoy!

Ganesh :jej:

Se podpišem tole...

tudi sam sem bil takrat v leta 2007 na SW pod Ganeshevim vodstvom in se takrat v veliki meriki navdušil za evente v tujini, ampak vsak naslednji SW lineup je bil zame veliko razočaranje, tako da tudi jaz močno dvomim da se ga bom še kdajkoli udeležil
.:: LoSt In TrAnCe ::.

See ya on next trance party ;)

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... enis.borak
Uporabniški avatar
AjaX
ultratrenser

Kraj: Ptuj - Zavrč, Slovenia

OdgovorNapisal/-a Henry » Po jul 05, 2010 9:58 pm

Evo pa je mimo. Bilo je izvenzemeljsko! Sploh sem navdušen nad Amsterdamom.. najboljše mesto kar sem ga kdaj videl.
V mestu je do noči čisto vsak že počen. Glede Sensationa pa ja.. Škoda da je Trance prevzel House. Drugače pa party na nivoju. Več kot 40 000 folka in vsi v belem, že to je čarobno. :) Pijača, hrana vse zelo zelo drago.. V mestu za 0,33 Heinekena odšteješ 5€ .. da ne govorim o računu ene runde v Amsterdam areni. Gladko je šlo 300€ v treh dneh za pijačo in hrano.
Malo sem mogoče razočaran nad šovom Sensationa. Kot sem gledal prejšnja leta filmčke so naredil veliko večji spektakel kot letos. Stage je bil narejen v obliki piramide in ni blo nobenega ognja, vode nikjer, samo 1x so dim spustili. Se morm kar strinjat s PeterR-om, da SW ni več tisto kar je bil (če primerjam videje iz prejšnjih let in letošnjega)... vendar se ga še vedno udeležuje ogromno število ljudi. Skratka izjemen vikend in mi ni žal da sem umiral na avtobusu 23 ur na neprijetnem sedežu. :D
Henry
vajenec

OdgovorNapisal/-a AjaX » To jul 06, 2010 2:37 am

zdaj se ga udeležujejo tisti ki mislijo da je Guetta trance DJ, Karma pa in Dražen Zečić pa so house izvajalci
.:: LoSt In TrAnCe ::.

See ya on next trance party ;)

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... enis.borak
Uporabniški avatar
AjaX
ultratrenser

Kraj: Ptuj - Zavrč, Slovenia

Vrni se na Trance eventi v tujini

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost