Paul van Dyk Papaya Hrvaska 15.7.2009

Dogodki na Nizozemskem, Madžarskem, v Angliji in drugje po svetu

Moderatorji: gtu, AjaX

OdgovorNapisal/-a Scryel » Po maj 04, 2009 2:14 pm

Po moje lahko kups tud sam za Paul van Dyka in sicer na dan dogodka kokr je blo prejsn let za Tiestota sam je bolj tveganje in se mors zanasat na luck da ne zmanjka kart pa to...
Uporabniški avatar
Scryel
poznavalec

Kraj: Mengeš

OdgovorNapisal/-a Mirc » Po maj 04, 2009 7:48 pm

Scryel je napisal/-a:Po moje lahko kups tud sam za Paul van Dyka in sicer na dan dogodka kokr je blo prejsn let za Tiestota sam je bolj tveganje in se mors zanasat na luck da ne zmanjka kart pa to...

ja pol je pa tle še problem ker so karte za celoten event 40 oziroma 45 evrov, na dan dogodka pa 80 evrov...
Uporabniški avatar
Mirc
trenser

Kraj: Trebnje

OdgovorNapisal/-a Scryel » Po maj 04, 2009 8:37 pm

80 eur je misljeno za celoten festival ce kups na dan dogodka za PVD-ja pa bo po moje ksnih 30-40 eur neki tazga je blo tud za Tiestica tko da prsparas ksnih 15€ ce kups sam za dyka sam je pac rizik v igri da dobis sploh karto :F.
Uporabniški avatar
Scryel
poznavalec

Kraj: Mengeš

OdgovorNapisal/-a Jenc0 » To maj 05, 2009 7:56 pm

Ja drgač maš fino.. k maš te organizirane prevoze pa še amprtmaje zraven za 4 nočitve z vstopnico pa prevozom 200€ - Veš pa lahko, da če greš na Pag, da prav poceni skoz ne boš pršu.. :? :)
Slika
Uporabniški avatar
Jenc0
trenser

Kraj: Spodnji Brnik

OdgovorNapisal/-a Mirc » Sr maj 06, 2009 9:21 am

Jenc0 je napisal/-a:Ja drgač maš fino.. k maš te organizirane prevoze pa še amprtmaje zraven za 4 nočitve z vstopnico pa prevozom 200€ - Veš pa lahko, da če greš na Pag, da prav poceni skoz ne boš pršu.. :? :)

Men osebno se zdi to vredu ponudba, nič kej preveč draga. Drugač pa bom jest pršu z smeri zadra kjer bom na morju s familijo od punce. Zarad tega se mi gre za karto, enodnevno tut.

En prijatelj je šu lani na Tiestota, pa je bla tut opcija kupit sam enodnevno karto sam za Tiestota (sicer so mu pol na vhodu po pomoti dal zapestnico za 3 ali 4 dni kolikor je festival trajau). Tko da ne vem al se splača tvegat da počakam in kupim karto na kraju dogodka ali ne.
Uporabniški avatar
Mirc
trenser

Kraj: Trebnje

:-)

OdgovorNapisal/-a Tanc » Sr maj 06, 2009 9:39 am

Po mojem se ti splača počakat, če te res zanima samo PvD. Jaz sem bla lani v Papayi, ko je bil Tiesto in se je dal kupit karto samo za njegov party...
Dancin' in the moonlight,
Waitin' for the sunrise
I'm not moving from the dance floor! ;-)
Uporabniški avatar
Tanc
vajenec

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Savannah » Ne jun 28, 2009 3:25 pm

Sama nisem najbolj na tekočem s temi kartami, ampak a je pol tud za avgust tako, da je treba kupit karte za vse ki takrat pridejo, in ne sam za Tiesta 5.8.? Na eventimu še kar nič ne piše za karte. :?
Savannah
vajenec

:-)

OdgovorNapisal/-a Tanc » Ne jun 28, 2009 6:26 pm

Savannah je napisal/-a:Sama nisem najbolj na tekočem s temi kartami, ampak a je pol tud za avgust tako, da je treba kupit karte za vse ki takrat pridejo, in ne sam za Tiesta 5.8.? Na eventimu še kar nič ne piše za karte. :?

Kolikor jaz vem, lahko vedno kupiš karto samo za en dan...Lani ko sem bla dol so vsak dan prodajali karte.
Dancin' in the moonlight,
Waitin' for the sunrise
I'm not moving from the dance floor! ;-)
Uporabniški avatar
Tanc
vajenec

Kraj: Ljubljana

karte za papaya motomusic festival v zrčah

OdgovorNapisal/-a necker » Po jul 06, 2009 3:10 pm

prodam karte za štiridnevni papaya motomusic day&night summer festival ki traja od 15 do 18.7.2009.
cena karte je 39€.

tel.: 040-504-828
necker
vajenec

OdgovorNapisal/-a gargy » Po jul 06, 2009 7:02 pm

ooo ja u soboto bom že tam pa šeee celi tedn wihaa,.. spet bo pijano :D:D:D
Slika
Uporabniški avatar
gargy
poznavalec

Kraj: Gornji Grad

Prejšnja