Zaščita sluha

Lahkoten small-talk, zanimivosti, politika, šport in ostale vsakdanje reči

Moderatorji: gtu, djmato

Re: Zaščita sluha

OdgovorNapisal/-a Scryel » Sr feb 10, 2010 7:20 pm

binna je napisal/-a:waw..o tem nism pa še nkol razmišlala..sicer je res zlo moteče k po partyu piska v ušesih, pa lih tk se počutm da sm napol gluha..sam mislm, da bi se mi še zmer zdel čudn, dab s tem okol skakala..kok dejansko pa utišajo zvok?

Ce si pristasica nadleznega piskanja v usesih pol kr nadaljuj s to idejo da te ne bo folk cudn gledu kaj ti mrgoli iz uhljov dokler bo sam 1 dan po partyju ta nadlezen simptom, ce bos pa se naprej nadaljevala v tej smeri in ti ne bo mar za varnost svojih uses potem te bo ta zvok spremlju 24/7 tko da zelim ti obilo zabave :).
Uporabniški avatar
Scryel
poznavalec

Kraj: Mengeš

OdgovorNapisal/-a RuDyyx » Sr feb 10, 2010 7:50 pm

binna je napisal/-a:waw..o tem nism pa še nkol razmišlala..sicer je res zlo moteče k po partyu piska v ušesih, pa lih tk se počutm da sm napol gluha..sam mislm, da bi se mi še zmer zdel čudn, dab s tem okol skakala..kok dejansko pa utišajo zvok?

Sej pomoje se ne opaz tolk da imaš čepke not. Sploh pa če imaš daljše lasje :) pa tut v clubih je temno tak da ni panike.
RuDyyx
trenser

OdgovorNapisal/-a gtu » Če feb 11, 2010 11:49 am

Slika
Slika
Uporabniški avatar
gtu
ultratrenser

Kraj: Šebrelje

OdgovorNapisal/-a RuDyyx » Če feb 18, 2010 2:45 pm

Lepa, dobu jast čepke :)
RuDyyx
trenser

OdgovorNapisal/-a RuDyyx » Ne mar 14, 2010 3:54 pm

Dans (no, včeraj) sprobal čepke v AG-ju :) Nice! Prow fajn se sliš muzka, pa tistga nadležnga piskanja in gluhosti ni več po party-ju. Če si nočete sluha kvart, si jih nabavte.
Zadnjič spremenil RuDyyx, dne Ne mar 14, 2010 7:51 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
RuDyyx
trenser

OdgovorNapisal/-a Marc » Ne mar 14, 2010 7:35 pm

Slika
Slika
Marc
vajenec

Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a mohz » Sr jun 09, 2010 2:59 pm

DJblas je napisal/-a:js tmam silikonske vlozke, in so super, sicer so mal dragi 5 €, vendar so za veckratno uporabo...

js tud kr te uporabljam pa se morm strinjat d so super.

ponavad kadar sem prišel iz partija mi je dva dni piskalo v ušesih s temi pa tud če sem direkt pod zvočnikom naslednji dan normalno slišim
Uporabniški avatar
mohz
poznavalec

Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Pe sep 17, 2010 2:20 pm

tudi vata je dobra :D
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

Kraj: Piran

Prejšnja