Iščem DJ-a, ki bi mi naredil set-mix

Lahkoten small-talk, zanimivosti, politika, šport in ostale vsakdanje reči

Moderatorji: gtu, djmato

Iščem DJ-a, ki bi mi naredil set-mix

OdgovorNapisal/-a NeoCodex » To sep 11, 2012 10:50 pm

Hello everyone lep pozdrav :)

Je tu na forumu kakšna dobra duša, ki bi mi skupaj spravila mix enega seta? Ampak ne bilokakšnega, pripravil sem namreč svojo ekstra kolekcijo komadov "za dušo" v stilu In Search of Sunrise, ampak kar mi je najlepše pri teh kompilacijah je vrstni red pesmi in prehodi med njimi, vse skupaj tako dobro sede da ni isto, kot da bi na random. poslušal komade enega za drugim.

Zame bi to torej bil nekakšen set v stilu recimu In Search of Sunrise 11 :wink:

Tracklista in vrstni red bi bili prištimani, dam tudi pesmi, samo da mi nekdo naredi prehode, da bo vse skupaj imelo neko prezentacijo.

Nekaj komadov ki bi jih bilo npr. gor v temu stilu:

No, zdaj se pa nisem mogel ustavit naštevat :D V glavnem, nekaj v tem stilu. Te komadi ni nujno da bojo vsi gor, bo pa nekaj okoli tega in podobno. Večino teh komadov ima počasnejši bpm in globlji zvok, ki meni zelo sede. Balearic pridih je odličen, a ni nujno da je pri vseh komadih. Verjetno manjka še kak vocal komad. Poudarek kompilacije je na slow bpm, deep komadih kot so Luigi Lussini, Mango. Tu in tam pa mora biti tudi kakšen malo bolj živ ali killer komad, ki popolnoma izstopa v celotni strukturi komada in ne samo melodiji, kot so bili npr. na ISOS 7 Beltek - Kenta, Zoo Brazil, ali na novem 10 npr. komad od Karande. Tu bi tu mogoče bila Alex O'Rion - Live In The Dark, manjka pa kot sem rekel še kak legendaren vocal komad kot je legendaren Andy Duguid feat Leah - Wasted. Nočem pa dajat gor starih komadov, za to bi mogoče naredil drugi set, tu želim malo bolj sveže zadeve. Od vocal sem razmišljal o Soundlift feat Adrina Thorpe - Give You My Love, ampak mi ne sede na ta set, je tak čist poseben komad. Rabim še nekaj takega kot Imogen Heap - Hide & Seek (Tiesto ISOS Remix), mogoče kaj od Allure, ali Mike Shiver & Iris Kjaernested - Song For Doter (When You Let Go). Tu še izbiram. Odličen komad je tudi Solarstone - Pure, za kak intro, ampak je spet tako poseben da ne vem če bi pasal tu. Bi pa vsekakor tu pasala produkcija Karande, remix Hansa Zimmermana, odlično delo, zame primerno za ISOS.

Rad bi jih ločil od ostalih balearic trance melodic komadov, ki so prehitrega ritma za na takšno kompilacijo, kot je npr. Soundlift stil, da bi pasali skupaj s tem, primer:

To... ne gre sem. Je lepa melodija, ampak kot celota... ni to ta na istem nivoju. Lahko bi pa izjemoma za konec dal tudi takšen fast komad, ki ma odpuljeno melodijo in izstopa, vendar je bolj unikaten (kot zadnji komad na ISOS 7, ki je epic), primer:

Če ima kdo zanimanje in veselje mi pomagati narediti kaj takega, bi mi to veliko pomenilo, da se to naredi. Navsezadnje mi je že vzelo nekaj časa da sem tole skupaj sestavil in polinkal vse youtube, da dam dobro predstavo. Sam pa miksat nočem, ker se vmes komadov že stokrat naveličam, ker nimam prakse in moram tisočkrat preposlušat vsak prehod, da sem zadovoljen.

Zainteresirani, ki se vsaj malo ukvarjate z mixanjem in ne bi smel bit prevelik problem takšen set skupaj sestavit, me prosim kontaktirajte ali na PM ali tukaj pustite post, pa se bomo slišali.

Upam na kakšen odgovor :mrgreen:
NeoCodex
vajenec

Vrni se na Splošne debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost