Izboljšajmo kvaliteto foruma

Lahkoten small-talk, zanimivosti, politika, šport in ostale vsakdanje reči

Moderatorji: gtu, djmato

Izboljšajmo kvaliteto foruma

OdgovorNapisal/-a djmato » So sep 29, 2007 12:56 pm

Večkrat sem že zasledil (tudi jas nisem izjema) da recimo uporabniki pri replyju napišejo le kakšen smile in neki besedila...Če hočemo da postane tale forum kvaliteten ter s tem privlačiti še več ljudi bi se morali mal zamisliti pri odgovorih. Recimo ko odgovorite na kakšno temo dodajte čemu ste se tako odločili, da nebo prazno sporočilo le z enim smajlijem ali kaj takega. Sodelujem namreč na večjih slovenskih/tujih forumih in tam moderatorji kar dobro skrbijo za forum. Usak neprimeren odgovor se kaznuje najprej z warnom kasneje pa tudi z banom za določeno število dni. Le z disciplino lahko izboljšamo forum, moderatorje bi pa tut prosu da so mal bolj aktivni pri takih zadevah (brez zamere Gioso ampak tale tvoj odgovor me je pripeljal do tega da sem začel z to temo: http://www.translovenia.info/viewtopic.php?t=342 )
Upam da nisem koga užalil z to temo ampak tako pač je. Če mislimo narediti velik trance forum se morajo tut take zadeve urediti.
Uporabniški avatar
djmato
ultratrenser

Kraj: Nazarje :)

OdgovorNapisal/-a Elyksir » So sep 29, 2007 1:50 pm

se strinjam, definitivno je odgovor s smajliji nezadosten- bi bilo bolje če ga sploh ne bi bilo :) vsak podforum ima svojega moderatorja (ali dva) pa naj on skrbi za stanje svojega kvartirja :prstagor:
Slika

http://www.elyksir.net
Uporabniški avatar
Elyksir
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Halyka Balyka » So sep 29, 2007 1:59 pm

:wtf: ma kaj je vam??

ma odgovori s smajliji povejo lahko več kot besede...kaj ne poznate reka "smajliji lahko kdaj povedo več kot besede"??? :aha:
Ay, no ha que llorar, que la vida es un carneval...
Slika
Uporabniški avatar
Halyka Balyka
poznavalec

Kraj: Barcelona

OdgovorNapisal/-a exine » So sep 29, 2007 2:22 pm

:shock:
Uporabniški avatar
exine
trenser

Kraj: Trance Sphere

OdgovorNapisal/-a exine » So sep 29, 2007 2:27 pm

Sorry, mal heca more bit (s tem podprem Halyko Balyko), ker se mi zdi, da na kake fore, sarkazme itd. smajli pove več kot besede. V primeru, ki pa ga je predstavil djmato, pa se popolnoma strinjam, da tak post obdržiš zase, ali pa vsaj v enem stavku obrazložiš uporabo smajlija. Ker odkrito povedano mi ni popolnoma jasno zakaj smejoč smajli ob predstavitvi izdaje... :wink:
Uporabniški avatar
exine
trenser

Kraj: Trance Sphere

OdgovorNapisal/-a djmato » So sep 29, 2007 3:49 pm

Hehe seveda smajliji so obvezen del vsakega posta sam če bi radi spremenil ta forum v kej velikega bi blo fajn izboljšat nekatere naše poste 8) Sicer pa tega sam nemorem spremeniti oziroma nobeden od nas nemore, le moderatorji+admini lahko določijo navodila itd. , ampak če je vam ql takle forum kot je zdaj pol tk ni panike, sam bi le rad izboljšal kvaliteto foruma (ampak to so le moje želje :wink: ). Sam bi dal za vzor Yoshija, ki piše res odlične poste, vsako svojo odločitev argumentira itd.
Uporabniški avatar
djmato
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Yoshi » So sep 29, 2007 5:18 pm

djmato je napisal/-a:sam če bi radi spremenil ta forum v kej velikega bi blo fajn izboljšat nekatere naše poste

Za to rabimo več folka ki bo pisalo (včasih mam občutek da sam sebi predstavljam komade :?), ne pa boljše poste. Dobro to tudi, vendar mislim da razen tu pa tam je vse OK na forumu oz. ni nič dela za moderatorje. Vsak se pač sam odloči kaj bo napisal in vse je tolerirarno razen kakega žaljenja al pa kaj podobnega. Bi pa bilo super če bi se še kdo drugi vklapljal v debate na forumu razen mogoče 5-6 ljudi :)

Gioso-tu pa ne zamerite. Take poste ma samo ko ma par promila v krvi :cheers: :lol:
L-Vee - the best thing that happend to trance music :: (http://www.djairwave.com)
Uporabniški avatar
Yoshi
poznavalec

OdgovorNapisal/-a GiosoDJ » So sep 29, 2007 6:47 pm

:prstagor: Yoshi ni kaj ni! hehe :lol:
TRANCE
Uporabniški avatar
GiosoDJ
poznavalec

Kraj: Zavrč-Maribor

OdgovorNapisal/-a NRG » So sep 29, 2007 7:48 pm

exine je napisal/-a:Sorry, mal heca more bit (s tem podprem Halyko Balyko), ker se mi zdi, da na kake fore, sarkazme itd. smajli pove več kot besede. V primeru, ki pa ga je predstavil djmato, pa se popolnoma strinjam, da tak post obdržiš zase, ali pa vsaj v enem stavku obrazložiš uporabo smajlija. Ker odkrito povedano mi ni popolnoma jasno zakaj smejoč smajli ob predstavitvi izdaje... :wink:

+1

men je biw tut ta post WTF :roll:
:: Trance Addicted Psycho™ ::
Uporabniški avatar
NRG
ultratrenser

Kraj: LJ

OdgovorNapisal/-a Elyksir » So sep 29, 2007 10:30 pm

ja res je, sej če bi vsaj teh 92 regisriranih userjev redno pisalo bi bilo super, ne pa da forum dnevno uporablja 5 ljudi :lol: no ja, kaj čmo, sej je zastonj :prstagor:
Slika

http://www.elyksir.net
Uporabniški avatar
Elyksir
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a armada » Ne sep 30, 2007 10:48 am

Jst bi kvaliteto forumua izboljšal tako, da bi sodelovalo več ljudi :D
Sam na to pač ne moremo vplivat.

Glede smeškov pa, rajš vidm da je vsaj en :lol: ko pa nč

+opažam, da ste jih mal dodal, tegale sem zmer pogrešu :muska:

(Edit:drugačen zgleda kot pa takrt ko ga dodaš :?: )
Uporabniški avatar
armada
poznavalec

OdgovorNapisal/-a Jenc0 » Ne sep 30, 2007 2:38 pm

Jest pa predlagam da se izdelajo bannerji,... pa se mal oglašuje po bolj in manj prepoznavnih straneh, (sicer ne vem kuko to poteka ampak loh bi se poskusil) ker jaz osebno sem ta forum našel čist po naklučju ko ga je nekdo na enmu drugmu forumu omenu! Tko enostavno povedan več reklame je treba delat... :wink:
Uporabniški avatar
Jenc0
trenser

Kraj: Spodnji Brnik

OdgovorNapisal/-a djmato » Ne sep 30, 2007 6:30 pm

Se strinjam...kak naj človek zve za ta forum če popolnoma nikjer ni nobene reklame za forum. Jaz sem namreč če od začetka na tmeu forumu. zvedu od Yoshija ampak vsi nimajo takih vez...
Uporabniški avatar
djmato
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Tarpex » Ne sep 30, 2007 6:40 pm

Še ni take kritične mase, da bi ble res kkšne jebe.
Single-smajli posti se pa itak redno brišejo na vseh boardih, tko da tle ne bomo amerike odkril.

Drgač pa itak tle ni sile, drogart je bl jeba moderirat :lol:
Uporabniški avatar
Tarpex
trenser

OdgovorNapisal/-a Mic-E » Po okt 01, 2007 12:38 pm

Samo smajli ni zadosten odgovor.

Jaz bi omejil odgovore na najmanj 15 znakov/crk.
Tako da obvezno moras vsaj par besed napisati!
In omejitev 5 smajlov na post :twisted:
Mic-E
vajenec

Kraj: Postojna

Naslednja

Vrni se na Splošne debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost