Reconceal vs. Andy Blueman

Lahkoten small-talk, zanimivosti, politika, šport in ostale vsakdanje reči

Moderatorji: gtu, djmato

OdgovorNapisal/-a DJblas » Če feb 19, 2009 12:12 am

Andy Blueman je napisal/-a:
Dj Robent je napisal/-a:Ali pa kiri nese več alkohola :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Pri tem bi me pa Blaz zlahka premagal ker že tak dolgo ne pijem alkohola da bi že verjetno bil nasekam po enem piru :bruhek:

Andy pa to si v prednosti, ves kok se prspara pr temu, ce nebi v kolicini zmagal bi pa v hitrosti :lol:

Andy Blueman je napisal/-a:Stari z mano se ni za hecat, jaz imam ćrni pas v lenobi :lol:

kater dan, a bos kdaj ksno knjigo napisal ( lenoba za telebane :D )? :lol:
.....................facebook_profile.....................
Slika
Slika
Uporabniški avatar
DJblas
ultratrenser

Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Ne maj 31, 2009 1:10 am

no kr vidim da Vam je muca jezik popapcala..bom pa jaz nekaj o njiju dveh napisal.

Za moj okus nista kaj všečna.... nisem zavisten da ustvarjata komade pa to, da ne bo pomote...sam sem pa pričakoval bolj emocionalne in melodične trance komade.
Slika

http://soundcloud.com/officialdaveur

Slika

R.I.P. Tillmann Uhrmacher
Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

Kraj: No Man`s Land

OdgovorNapisal/-a gtu » Ne maj 31, 2009 2:00 am

2 addicted je napisal/-a:no kr vidim da Vam je muca jezik popapcala..bom pa jaz nekaj o njiju dveh napisal.

Za moj okus nista kaj všečna.... nisem zavisten da ustvarjata komade pa to, da ne bo pomote...sam sem pa pričakoval bolj emocionalne in melodične trance komade.

kaj pa Sea Tides EP????
če ti pa to ni emocionalno pa melodično, pol pa nevem :)
Slika
Uporabniški avatar
gtu
ultratrenser

Kraj: Šebrelje

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Ne maj 31, 2009 12:35 pm

gtu je napisal/-a:
2 addicted je napisal/-a:no kr vidim da Vam je muca jezik popapcala..bom pa jaz nekaj o njiju dveh napisal.

kaj pa Sea Tides EP????
Ja, res je, Sea Tides je vsaj pomojem najbol emocionalen release tega leta! Kar se pa tiče kvalitete njune produkcije, je pa tako, da ima pač vsak svoje mnenje. Jaz osebno mislim, da sta zelo kvalitetna producenta, in da lahko v prihodnje pričakujemo še veliko kvalitetne produkcije od obeh!

LP
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

Kraj: Piran

OdgovorNapisal/-a DJblas » Ne maj 31, 2009 12:47 pm

Simon Overdose je napisal/-a:
gtu je napisal/-a:

kaj pa Sea Tides EP????
Ja, res je, Sea Tides je vsaj pomojem najbol emocionalen release tega leta! Kar se pa tiče kvalitete njune produkcije, je pa tako, da ima pač vsak svoje mnenje. Jaz osebno mislim, da sta zelo kvalitetna producenta, in da lahko v prihodnje pričakujemo še veliko kvalitetne produkcije od obeh!

LP

Jst vidm resitev v tem,
1.) ce studirata faks, se jima placa diploma, in tako se lahko bolj posvetita svojim mojstrovinam.
2.) jim dobimo enga sponzorja in ne rabra na siht hodt, kar posledicno prinese za seboj, da se spet lahko posvetita svojim mojstrovinam
3.) ostane tko kakor je, pa delate komade, in nas na vsake par mesecev zbudita z cudovitimi komadi 8) 8) 8)
.....................facebook_profile.....................
Slika
Slika
Uporabniški avatar
DJblas
ultratrenser

Kraj: Novo mesto

Prejšnja

Vrni se na Splošne debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov