SUPPORT YOUR LOCAL DJ 2011

Vse, kar se novega dogaja v glasbenem svetu, pogovori o DJ-jih, producentih, založbah, lestvicah in ostalem

Moderatorji: gtu, met86, djmato

Re: SUPPORT YOUR LOCAL DJ 2011

OdgovorNapisal/-a Elyksir » To feb 22, 2011 3:52 pm

amen
Slika

http://www.elyksir.net
Uporabniški avatar
Elyksir
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Reconceal » To feb 22, 2011 4:03 pm

Elyksir je napisal/-a:Dobr ste se razpisal :lol:

Če bo žirija je že to dost bolš in sm prav zadovoljn. Jst sam nasprotujem prevlkemu vplivu ljudstva. Pol pol je za mene idealn kompromis.
Pr tem da, lokalna podpora pa following že, sam na kak način to relevantno zmerit? Lajki pa spam čez internet se
dajo z lahkoto potvorit do razsežnosti za ktere veš da niso več realne, ala DJ mag style. To pol ni več karizma performerja,
ampak umetnost prepričevanja. Sm že meu priložnost videt to u akciji, stvar nahypana nenormalno, tisoči prjatlov, pol k je
blo treba pa u živo rolat je biu pa obup... izbor smešn, brez filinga, komunikacije nobene, tehnika užas, 98% tistih prjatlov je pa izpuhtel :D
Takim debaklom bi se blo dober izognat, za kredibilnost.

Kar se tiče pa žirije pa ne dvomim u njo. Če bi zbiru bi bla zlata kombinacija, tehničar, čisti ekonomist/biznismen in en između za filing, pa je.
Jst bi zaupu vsem tistim X faktorjem in idolom in njihovemu sistemu, očitno vejo ka delajo(večino časa :lol: ). Karkoli več je sam bonus.
Ampak tule konkretno mislim da se ni za bat, bo bolša žirija pomoje k marsikje.

Aja, pa da ne bo kdo mislu da so mi ti kontesti, al pa SYLD, slabi. Sam debatiram o optimalnih možnostih, glede na to da je tehle kontestov zdle v mescu blo ene ...pet?
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Kelvan » To feb 22, 2011 4:08 pm

zirija bo, brez tega se ne gremo.
Werunlikemadthenwechangedirection
www.psilon.org
Kelvan
vajenec

Kraj: Psilon

OdgovorNapisal/-a Reconceal » To feb 22, 2011 4:39 pm

Kelvan je napisal/-a:Bom prilepil kar odgovor na email, ki sem ga poslal eni deklici, s katero sva imela debato na temo pravicnosti pri glasovanju in same izvedbe nasploh

Kar se organiziranj predtekmovanj tiče je to seveda kristalno jasno kar si napisu. Jst to vem in razumem. Folk pač ne, ker teh stvari načeloma ne ve :)

Ta sistem glasovanja v finalu pa se mi zdi dober in smiseln. Zdej je treba sam še do finala prave ljudi spravit.
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a pepsi » To feb 22, 2011 5:39 pm

Jasno nam je vsem (skoraj vsem :lol: ) da je to ogromno dela in živcev, govorim iz lastnih izkušenj.
mam pa eno idejo ki pa je najbrž finančno težko dosegljiva.
in sicer na predtekmovanju 1 "zvezdo", ki je tudi v komisiji, in ni nujno da je v večih klubih lahko se najde samo eden da se izpeljejo predtekmivanja!
ampak to je samo ideja :idea:
pa ne me narobe razumet, samo pomagam :wink:
pepsi
trenser

Kraj: kranj

OdgovorNapisal/-a Kelvan » To feb 22, 2011 11:41 pm

pepsi je napisal/-a:mam pa eno idejo ki pa je najbrž finančno težko dosegljiva.
in sicer na predtekmovanju 1 "zvezdo", ki je tudi v komisiji, in ni nujno da je v večih klubih lahko se najde samo eden da se izpeljejo predtekmivanja!

Si odgovoril ze v prvem stavku. Stroski za eno "zvezdo" se enostavno ne morejo pokriti zgolj iz vstopnine. 10+ eur za eno "zvezdo" in nekaj lokalcev ne bo dajal nihce, ker lahko to "zvezdo" slisi naslednji teden nekje v okolici.
Tako smo imeli v zadnjih dveh serijah in se ni obneslo. Obiska zaradi tega ni bilo nic vec, so bili pa zato vecji stroski kljub sindikalnim popustom na veze in poznanstva.

Ce bi gledali samo na zasluzek, bi odnehali tam nekje na prvi tretjini prve sezone. Mi smo cisto srecni, ce se serija na koncu pokrije. Vsemu navkljub to se vedno delamo, ker smo naivni optimisti, ker nam ni vseeno in ker vemo, kako tezko se je bedroom DJem prebiti na sceno. In ce do uspeha pomagamo samo enemu, smo cilj za tekoco sezono dosegli. To je to.
In da nam bo kdo kdaj placal kaksno pizzo in pivo, ko bo veleznan in ko mu bo Guetta nosu plate.
www.psilon.org
Kelvan
vajenec

OdgovorNapisal/-a Kelvan » Če mar 31, 2011 1:26 pm

Danes je zadnji dan za urejanje prijav, jutri se začne glasovanje!
Več na www.syld.si
www.psilon.org
Kelvan
vajenec

OdgovorNapisal/-a OceanDeep » So apr 02, 2011 1:19 pm

Edino to bi še lahko naredili 1 glas na 1 telefon oz tel. številko. Ker zdej lahko en poslje 100 sms bo pac placal racun 100€ imel bo pa 100 glasov... Moje mnenje...
Uporabniški avatar
OceanDeep
trenser

OdgovorNapisal/-a Kelvan » Po apr 04, 2011 7:37 pm

res je, to bi lahko naredili, ampak problem je čisto logističen, ker bi potem morali mi kriti stroške za vse tiste SMSe, ki so nad dnevno kvoto. Glede na to, da folk v splošnem ne bere navodil in pravil, bi se z lahkoto zgodilo, da bi na koncu morali mi plačati več, kot je budget za finale.

Zdej je kar je. Smo pa hvaležni za vsak feedback in bomo poskušali najboljše ideje upoštevati naslednje leto.
www.psilon.org
Kelvan
vajenec

OdgovorNapisal/-a gtu » Po apr 04, 2011 9:23 pm

od nekoga sem slišal zanimivo vprašanje.
ali štejejo smsji z najdi.si?
Slika
Uporabniški avatar
gtu
ultratrenser

Kraj: Šebrelje

OdgovorNapisal/-a met86 » Po apr 04, 2011 9:27 pm

Ma mislm, da se ne da pošiljat na "tel." številke, če se glih ne začnejo na 031, 041, 040 itd.

V primeru glasovanja za SYLD pa morš SMS poslat na 3737 :)
I love to do the things the censors won't pass.
Uporabniški avatar
met86
vajenec

Kraj: Kanal

OdgovorNapisal/-a gtu » To apr 05, 2011 8:36 am

met86 je napisal/-a:Ma mislm, da se ne da pošiljat na "tel." številke, če se glih ne začnejo na 031, 041, 040 itd.

V primeru glasovanja za SYLD pa morš SMS poslat na 3737 :)

aja sej res :D
nism že dolgo uporabljal
Slika
Uporabniški avatar
gtu
ultratrenser

Kraj: Šebrelje

OdgovorNapisal/-a OceanDeep » To apr 05, 2011 9:56 pm

Kelvan je napisal/-a:res je, to bi lahko naredili, ampak problem je čisto logističen, ker bi potem morali mi kriti stroške za vse tiste SMSe, ki so nad dnevno kvoto. Glede na to, da folk v splošnem ne bere navodil in pravil, bi se z lahkoto zgodilo, da bi na koncu morali mi plačati več, kot je budget za finale.

Zdej je kar je. Smo pa hvaležni za vsak feedback in bomo poskušali najboljše ideje upoštevati naslednje leto.

Hvala za pojasnilo! Tist se pa strinjam, da ljudje ne berejo navodil in bi lahko bil problem.

lp Primoz
Uporabniški avatar
OceanDeep
trenser

OdgovorNapisal/-a Kelvan » So apr 23, 2011 10:18 am

OBVESTILO

Ker smo v zadnjih dneh smo prejeli precej prošenj, da bi se glasovanje podaljšalo preko praznikov, in ker nam zaključek glasovanja med prazniki povzroči precej logističnih težav, smo se odločili, da je rok za zaključek glasovanja sedaj 18. maj 2011.

Več informacij na uradni spletni strani SYLD
www.psilon.org
Kelvan
vajenec

OdgovorNapisal/-a Kelvan » So apr 30, 2011 3:36 pm

Pred zaključkom glasovanja seveda ne bomo izdajali vmesnih rezultatov, vendar je trenutna lestvica po dosedaj prejetih glasovih (in tudi po ocenah komisije) precej zanimiva.

Več na http://www.syld.si/212/vmesni-rezultati-glasovanja.html
www.psilon.org
Kelvan
vajenec

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost