TRANCE CLASSICS

Vse, kar se novega dogaja v glasbenem svetu, pogovori o DJ-jih, producentih, založbah, lestvicah in ostalem

Moderatorji: gtu, met86, djmato

TRANCE CLASSICS

OdgovorNapisal/-a Yoshi » Ne sep 30, 2007 10:17 pm

Ker so mnogi od vas začeli poslušati trance šele pred letom ali dvema, sem se odločil da naredim eno temo kjer naštejem po mojem mnenju nekaj največih trance klasik in hitov vse časov:

Age Of Love - The Age Of Love (1991)
Uradno prvi pravi trance komad :juhuhu:

Airwave - Above The Sky (1999)
Še ena mojstrovina Laurenta s katero je začel svoj pohod proti največjemu trance glasbeniku vseh časov!

Airwave - Alone In The Dark (2000)
Eden največjih hitov tega legendarnega trance projekta!

Airwave - Escape From Nowhere (1999)
Komad s katerim je Laurent Veronnez dokončno etabliral svoje ime kot eno največjih talentov trance glasbe vseh časov! Za mnoge je to njegovo največjo delo vseh časov! Komad ki se ne prehena graditi in navdušuje z prelepimi zvoki delfinov! Komad ki bo vedno dokazoval zakaj je bil trance leta nazaj tako magičen!

Airwave - Innerspace (2000)
Eden najbolj edinstevenih trance komadov vseh časov in eden največjih dokazov zakaj je L-Vee to kar je! Ta 2 minutni break v tem komadu bi označil kot najboljšo glasbeno stvaritev ki sem jo kdaj osebno slišal... Največja uspešnica projekta "Airwave"!

Airwave - Ladyblue (2004)
Laurentu najljubši "Airwave" komad ki ga je kdaj naredil, pravi. Komad za njegovo ženo - Melody!

Airwave - Save Me (2001)
Kaj naj rečem drugega kot še ena pravih trance mojstrovin!

Airwave - When Things Go Wrong (2003)
Melodija brez primere in verjeli ali ne...eden izmed najlepših trance komadov vseh časov je bil naret v vsega 4 urah!

Airwave vs. Rising Star - Sunspot (2002)
Legendaren komad ki sta ga naredla Laurent in Armin! Velika uspešnica!

Alibi - Eternity (Original Innercity Mix) (2000)
Klasika Armin-a in Tiesta!

Altitude - Altitude (S.H.O.K.K. Remix) (2002)
Velika klasika na založbi Bonzai. Tipična SHOKK produkcija tistega časa z brutalnimi techy soundi in odličnimi efekti.

Amplitude - Daydream (Club Mix) (2003)
To pa je verjetno največja "neznana" trance mojstrovina vseh časov. Komad ki se ni nikoli igral, vendar gre res za izjemen, izjemen, izjemen komad Laurenta Veronneza! Res škoda tega komada da ni doživel slave ki si jo je zaslužil.

Ayla - Ayla (Original Mix / Taucher Remix / DJ Tandu Remix) (1996)
Ena resnično velikih, velikih trance klasik! Verjetno je malo trancerjev ki ne poznaje te legendarne melodije...

Bakke & Ljungqvist - Fanatic (Original Mix) (2004)
Komad s katerim se je Joni Ljunqvist leta 2004 vpisal v sceno. Prekrasen melodičen trance komad!
http://www.audiojelly.com/details.cfm?id=3608

Balearic Bill - Destination Sunshine (Tiesto's Power Mix) (1999)
Klasika izpod rok Alex Gold-a, Johan Gielen-a in Sven Maes-a. Z še boljšim remixom Tiesta in pomoje enim njegovih najboljših del!

Binary Finary - 1999 (Gouryella Remix)
Ena največjih uspešnic trance glasbe!

C.M. - Dream Universe (Marino Space Mix / Original Mix / Taucher Remix / Tilt's Eastern Storm Remix) (1996)
Eden največjih hitov preminulega trance guruja, Maria Stephana!

Cape Town - Cinema (2003)
Ena izmed najlepših melodij ki jo je L-Vee kdaj ustvaril.

Cascade - Altitude (Original Mix) (2000)
Brata Brendan in Dave Webster sta med leti 1996 do 2002 navduševala trance sceno z projektom "Transa". Ta komad "Altitute" sta naredla za drug projekt in tudi s tem komadom in melodijo navdušila številne trancerje!

Chicane feat. Maire Brennan - Saltwater (Original Mix / Thrillseekers Remix) (1999)
Še ena trance klasika ki jo pozna verjetno vsak trancer!

Cygnus X - Superstring (Rank 1 Remix) (1993/2000)
Original je bil ustvarjen leta 1993 izpod rok dveh izmed največjih pionirjev trancea - A.C. Boutsen in Ralf Hildenbeutel ter izdan na legendarni založbi
Sven Väth-a - Eye Q Records. Leta 2000 sta Rank 1 odlično predelala komad in nov hit je bil tu.

Da Hool - Meet Her At The Loveparade (Nalin & Kane Remix) (1997)
Komad naret v 45 minutah, vendar eden največjih hitov elektronske glasbe vseh časov in prodan v več kot miljon izvodih kot himna Loveparade!

Darren Tate vs. Jono Grant - Let The Light Shine In (Original Mix) (2003)
Darren Tate in 1/3 Above & Beyond sta se združila in ustvarila enega največjih hitov tistega leta.

Delerium feat. Sarah McLachlan - Silence (Airscape Remix / DJ Tiesto In Search Of Sunrise Remix) (1999)
Komad ki je za mnoge eden največjih v zgodovini trancea! Mnogi se odločajo za Tiestov remix, vendar jaz bi se odločil za Airscape remix, ki
me je navduševal v videu na VIVI in MTVju leta 1999, ko sem začel prvič odkrivati trance glasbo.

DJ Fire - Jetlag (2002)
Jurgen Leyers in Laurent Veronnez sta skupaj odgovorna za ta fenomenalen trance komad iz leta 2002! Res break ki se ga ne da opisati.

DJ Fire - Ulan Bator (2001)
Prvi komad ki sta ga producenta Fire & Ice uporabila za ta projekt! Trance kot se spodobi, z tisto enkratno atmosfero ki je danes žal ni več v glasbi. Nimam besed za ta enkraten break katerega vokali so mislim da sposojeni od Enigme.
http://www.trackitdown.net/genre/trance ... 20311.html

DJ Kalpa & Marino Stephano - Dream's Harmony (Club Mix) (1997)
Največja uspešnica Marina Stephana. Komad s katerim je Marino leta 97 pritegnil vso pozornost od celotne trance scene na sebe. Tipičen primer tega zakaj vsi ki so že takrat poslušali to glasbo žalujejo za takim tranceom, saj danes glasba ne zna več spraviti toliko emocij v sebe kot je bilo to takrat pri tem komadu na primer.

DJ Ton TB - Dream Machine (Extended Mix) (2004)
Fenomenalen trance komad z synthijem, ki zelo spominja na saksofon. Velik hit leta 2004!

Dragon - The Dragon (Metal Ice Cream Mix) (2000)
Verjamem da so redki ki poznajo ta komad, vendar gre za izjemno delo Ralph-a Fridge-a ki je takrat navduševal z njegovim tipičnim trance synthyjem v vseh komadih.

Dutchforce - Deadline (Original Mix) (1999)
Solo komad 1/2 Rank 1, Benno De Goija! Velika trance klasika iz leta 1999 z tipičnim supersaw soundom ki je tako zelo navduševal takrat!

Electrique Boutique feat. Taz - Heal (Vocal Mix) (2003)
Že leta 2000 so imeli uspešnico "Revelation", predvsem z Ferry Corsten remixom! Leta 2003 pa je izšel ta fenomenalen komad ki so ga vrteli vsi
veliki DJji.

Envio - Touched By The Sun (Rusch & Elusive Remix) (2003)
Verjetno najbolj čusteven komad ki sem ga kdaj slišal. Res ne pomnim komada ki bi izlival toliko čustven kot ta komad. Eden najboljših trance
komadov zadnjih 5 let!

Fire & Ice - Lost Emotions (1997)
Prvi skupen komad Laurent Veronnez-a in Jurgen Layer-a po tem ko sta se spoznala na Loveparadu leta 1997. Nastal je ta legendaren melodic trance komad ki je bil leta 2000 še enkrat predelan od njiju. Klasika!

Fire & Ice - Neverending Melody (1999)
Še en izjemen komad projekta Fire & Ice!

Fire & Ice - Souvenir De Chine (2001)
Še ena mojstrovina velikega trance dua! Čustvena simfonija in pa posebni zvoki kamere ter kitajski vokali v breaku so dodali komadu enkratno atmosfero.

Fire & Ice feat. Edvika - Close To Me (DJ Fire's Sunset Mix) (2002)
Komad ki mi osebno zelo veliko pomeni. Violina ki se oglaša skozi celi komad je neverjetna. Progressive trance komad brez konkurence!

Flutlicht - Ahmea (2000)
Flutlicht so bili eno izmed najbolj vročih imen tistega časa, še posebno z projektom SHOKK. To je njihova velika uspešnica z eno najlepšim melodij
v trance glasbi!

Flutlicht - Das Siegel (1999)
Prvi komad projekta Flutlicht.

Flutlicht - Icarus (2001)
Legendarna hardtrance mojstrovina!

Flutlicht - Mutterkorn (2001)
Še ena njihova nepozabna uspešnica!

Frank-E & Mars-L - Rotate (Original Mix) (2000)
Velik komad z odlično melodijo!
http://www.trackitdown.net/genre/trance ... 15879.html

Future Sound Of London - Papua New Guinea (1992)
Komad ki ni trance, vendar je trance! Vokali ki verjetno vsakemu naježijo kožo. Pionirski in nepozaben breakbeat, ambient komad iz leta 1992.

Gouryella - Gouryella (1999)
Prvi hit enega največjih trance projektov vseh časov!

Gouryella - Tenshi (2000)
Zadnji komad ki sta ga Ferry Corsten in Tiesta naredila skupaj. Predelava klasičnega komada je postala eden najbolj igranih in uspešnih trance
komadov vseh časov.

Humate - Love Stimulation (Paul van Dyk's Love Mix) (1993)
Verjetno najboljši komad ki ga je Paul van Dyk kdaj ustvaril! Brezveze je izgubljati kako koli besedo okoli te mojstrovine. Ena največjih trance uspešnic in prava klasika ki nebo nikoli pozabljena!

Iio - Rapture (Armin van Buuren Remix) (2001)
Remix Armin-a iz njegovih zlatih časov ko je delal en dober remix za drugim. Žal so ti časi mimo.

Insigma - Open Your Eyes (Original Club Mix) (2000)
Steve Helstrip (Thrillseekers) in Andy Perring (Pulser) sta se leta 2000 združila v projekt "Insigma" in ustvarila eno največjih trance uspešnic in klasik!

Jam & Spoon - Stella (Original Mix) (1992)
Jam & Spoon sta bila ena resničnih pionirjev trance glasbe na njenem začetku. Ta komad kaže zakaj!

Joker Jam - Innocence (Paul van Dyk Remix / Original Mix) (2001)
Ena mojih najljubših trance klasik z prekrasnim breakom!

Jones & Stephenson - The First Rebirth (1993)
Še ena velika trance klasika na še bolj legendarni in največji trance založbi do danes - Bonzai! Komad ki je bil kasneje še mnogokrat zelo uspešno remixiran. Vsem vam predlagam fenomenalen Airwave remix!

Jose Amnesia - Last Sunset In Ibiza (1998)
Še en nepozaben komad! Tudi eden mojih ljubših.

Jose Amnesia - The Eternal (1999)
Eden največjih hitov in najbolj legendarnih komadov na Ibizi!

Kamaya Painters - Endless Wave (1998)
Benno De Goeij in Tiesto sta odgovorna za to nepozabno trance klasiko ki jo verjetno vsi dobro poznate!

Klea - Tic Toc (Magik Muzik Remix) (2002)
Eden najboljših remixov Tiesta!

Konkrete - Law Unto Myself (2001)
Še en velik komad ki nosi v sebi tipično trance atmosfero iz zlatih časov! Še posebaj navdušujoči pa so vokali "Merle Forbes".

Lolo - Sunset (2002)
Prekasen melodičen trance komad iz obdobja ko je L-Vee najbolj navduševal.

Lolo - Why (2004)
Kljub temu da ne izstopa ta komad po ničemer in je del melodije prensen iz "Sasha - Xpander", je to moj najljubši komad vseh časov!
Pri nobenem drugem komadu nimam takih občutkov kot pri tem. Komad s katerim sem tudi odkril Airwave-a!

LSG - Netherworld (Vinyl Cut)
Ena največjih trance klasik in eden najbolj edinstvenih komadov od boga elektronske glasbe, Oliver Lieba-a!

Madelyne - Deeper Love (Beautiful Child) (Original Mix / 4 Strings Remix)
Prekrasen komad izpod rok Carlo Resoort-a (4 Strings)! Velik hit, predvsem zaradi enkratne kitare v komadu.

Marco V - Tolerance (2000)
Še ena velika klasika!

Marino Stephano - Eternal Rhapsody (Extended Mix) (1998)
Eden največjih komadov Marina Stephana in eden največjih melodičnih trance komadov vseh časov!

Marino Stephano - Free Time (1999)
Še en velik hit Marina!

Mark Norman - Total Seduction (2002)
Po mojem mnenju najboljši komad od projekta Mark Norman (Mark de Jong & Norman Lenden), čeprav ni bil največji hit. Odličen komad!

Markus Schulz pres. Elevation - Clear Blue (Airwave Remix / Original Vocal Mix) (2004)
Komad s katerim je zaslovel Markus Schuz (sproducirala sta ga Michael Targanski in Markus Schulz). Svoje je dodal še Airwave z enim
izmed njegovih najboljših remixov!

Matt Darey pres. Mash Up - Liberation (Ferry Corsten Remix) (1999)
Velika vokalna uspešnica iz "zlatega leta" trancea. Eno najboljših Ferry-jevih del!

Mesh - Persuasion (2002)
Velik progressive trance hit leta 2002, izdan na Tiestovi založbi!

Motorcycle - As The Rush Comes (Above & Beyond Remix / Armin van Buuren Remix / Gabriel & Dresden Sweeping Strings Mix) (2003)
Največji hit leta 2003 z prekrasnimi vokali ki so navdušili vsakega!

New Energy - Take Your Air (Nu-NRG Air Mix) (2001)
Kljub "Dreamland, "Aloa-P", "Astralis" in "Free Fall", mislim da je to največja mojstrovina Nu-NRG!

Nils Schneider - Watch The Sunrise (2002)
Komad ki žal ni bil nikoli izdan, vendar gre res za fenomenalno delo amaterskega producenta iz Nemčije! Izjemno melodično delo in
ena najboljših melodij ki sem jih kdaj slišal.

Oceanlab feat. Justine Suissa - Clear Blue Water (Ferry Corsten Remix) (2001)
Še ena velika uspešnica iz obdobja ko je kraljeval Ferry Corsten!

Orinoko - Island (The Thrillseekers Remix) (2001)
Steve Helstrip je navdušil z mnogimi remixi, to pa je bilo eno njegovih največjih del!
http://www.youtube.com/watch?v=VmepL1YskFQ

Out Of Grace - Obscura (Delivery 01 Mix) (2001)
Velik hit Marco V-jevega projekta!

Paul Oakenfold - Southern Sun (DJ Tiesto Remix) (2002)
Trance klasika ki jo poznate verjetno vsi!

Paul van Dyk - Another Way (1999)
Ena najlepših melodij ki jih je PvD kdaj ustvaril.

Paul van Dyk - For An Angel (E-Werk Club) (1994)
Največi PvD hit vseh časov ki je bil kasneje še mnogokrat uspešno predelan! Ena največjih klasik.

Paul van Dyk - Seven Ways (1996)
Meni osebno najboljši PvD singl vseh časov! Neponovljiva mojstrovina.

Peter Martin presents Anthanasia - Perfect Wave (Cheese In A Can Dub) (2004)
Eden najboljših progressive komadov v zadnjih letih!

Phrenetic System - Intensity (2000)
Še en komad o katerim bi mel tlko za pisati, pa ne znam s katerimi besedami bi ga opisal. Komad ki me je spremenil za 360 stopinj (kot bi reko Fredi Miler :lol:). Ena največjih mojstrovin te glasbe vseh časov, izpod rok Frederica Santanija...brez dvoma!
http://www.trackitdown.net/genre/trance ... 20981.html

Planet Perfecto - Bullet In The Gun (Saturday Mix / Solar Stone Remix) (1999)
Velik, velik vokalni trance hit!

Planisphere - Moonshine (2001)
Ena največjih L-Vee uspešnic vseh časov! Še ena trance klasika po kateri vsi poznajo Airwave-a in ki je dokazal zakaj je fenomen! Eden
najlepših in tudi dolgih breakov v zgodovini trancea. Violine naredijo res enkratno atmosfero...
http://www.trackitdown.net/genre/trance ... 48751.html

Planisphere - Symphotek (2004)
Progressive trance kot v svojih najboljših časih! Mojstrovina, ki samo kaže razliko med pravim tranceom in tem kaj se nam danes prodaja kot trance.
http://www.trackitdown.net/genre/trance ... 00110.html

Push - Strange World (2000 Remake) (2000)
Mislim da je bil to največji M.I.K.E. hit do sedaj. Mojstrovina trancea ki jo mora poznati vsak trancer!

Push - The Legacy (Club Mix) (2001)
Še ena velika uspešnica enega največih imen elektronske glasbe, Mike Dierickx-a!

Push - Universal Nation (Original Mix / Ferry Corsten Remix) (1998)
Eden največjih trance hitov vseh časov!

R.O.O.S. - Instant Moments (Fire & Ice Remix / Marino S. Happy Remix) (1997)
Producenta od Rank 1 sta še pred tem projektom ustvarila še to trance legendo.

Rank 1 - Airwave (Original Mix / Dutchforce Remix) (1999)
Komad ki je začel tisto zlato obdobje, kot ga imenujejo nekateri. Za mnoge ena največjih trance klasik vseh časov!

Rising Star - Touch Me (Original Mix / Vincent De Moor Remix) (1999)
Velik hit Armina, ki mu je svoje dodal še Vincent De Moor z odličnim remixom!

RMB - Love Is An Ocean (Stephenson Remix) (1995)
Zraven "Redemption" in "Reality" največja uspešnica tega legendarnega nemškega teama!

Rusch & Murray - Epic (Above & Beyond Remix) (2003)
Mogoče največji uplifting trance komad v zadnjih 5 letih. Above & Beyond v svojih zlatih časih...

Salt Tank - Eugina (Michael Woods Remix / Tiesto Remix) (2000)
Še ena trance klasika na katero smo lahko vsi ponosni!

Sasha - Xpander (1999)
Vsak pravi trancer ga pozna in obožuje. Verjetno največja mojstrovina progressive trance glasbe vseh časov! Klasika nad klasiki...Xpander!

Scott Bond vs. Solar Stone - Naked Angel (2003)
odličen trance komad z fantastičnimi vokali!

Shane - Too Late To Return (Armin van Buuren Remix) (2002)
ena največjih mojstrovin Armina!

Signum - Coming On Strong (1999)
Še en komad ki nas spominja na stare čase trancea.

Signum - Cura Me (2002)
Meni osebno najboljši Signum komad in fenomenalna klasika!

Silent Harmony - Save The Whales (Orca Mix / Trance Mix) (1998)
Velik trance komad katerega posebnost so klici kitov v komadu.

Solar Stone - Seven Cities (Armin van Buuren Remix / Solar Stone's Atlantis Mix / V-One's Living Cities Mix / Michael Woods Remix) (1999)
Eden največjih trance hitov vseh časov. Verjetno je malokdo ki ne pozna te klasike...

Solid Sessions - Janeiro (Armin van Buuren Remix) (2001)
Velik, velik hit leta 2001!

Sonic Inc. - The Taste Of Summer (Fire & Ice Vital Remix) (2001)
Eno najuspešnejših del oz. remixov L-Veeja. Melodija ki se dopade verjetno vsakemu, za originalom pa stoji izjemen talent, Andreas Schmidt.

Sonorous - Glass Garden (Ronski Speed Remix) (2000)
Eden prvih hitov Ronski Speed-a in pomoje tudi eden njegovih največjih komadov. Zelo posebni vokali kakršne smo v tranceu redko našli.

Svenson & Gielen - The Beauty Of Silence (2000)
Eden mojih prvih trance komadov. Ta sound ki sta ga uporabljala S&G takrat je bil za mene tipičen primer trancea. Danes vidim da je bila to zgolj
izjemna trance komerciala. Vseeno legendaren komad in velika uspešnica.

Svenson & Gielen - Twisted (Jacob & Mandez Dub) (2001)
Original je bil sicer hit in himna za Trance Energy, vendar mislim da je ta verzija še boljša. Meni osebno eden izmed lepših melodičnih komadov
zadnjih 10 let.

System F - Elevate (2000)
Fantastična trance bomba z izjemno melodijo! Moj najljubši komad tega projekta.

System F - Out Of The Blue (Original Mix) (1999)
Komad s katerim je zaslovel Ferry Corsten!

System F & Armin van Buuren - Exhale (2001)
Združitev Ferry-ja in Armin-a in rezultat je fantastična trance klasika!

Talla 2XLC - No Signs Of Life (Airfire Remix) (2000)
Prva združitev legendarnega Talle in Andreas Schmidta je prinesla to trance klasiko!

Tectonic Shift feat. Andre Visior - Break Of Dawn (2004)
Komad ki ga iz neznanega razloga ne poznajo mnogi, vendar gre brez dvoma za enega najboljših emocionalnih trance komadov zadnjih let!

The Auranaut - People Want To Be Needed (1999)
Komad z tisto enkratno trance atmosfero ki je ni v nobeni drugi glasbeni zvrsti! Velika uspešnica, predvsem po zaslugi izjemnih vokalov!

The Digital Blonde - Electra (1999)
Kaj drugega rečti kot še en legendaren "real trance" komad.

The Green Martian - Wizardry (2002)
Še ena mojstrovina Laurenta za njegov "alien" projekt :)

The Mystery - Mystery (Original Instrumental Mix) (2001)
Največji komad ki ga je kdaj ustvaril Ron van den Beuken. Velik hit leta 2001!

The Space Brothers - Everywhere I Go (Push Transcental Remix / Original Mix) (2001)
Velik trance komad dveh fantov ki sta bila odgovorna tudi za hit "Shine" in pa meddrugim projekta "Ascension" in "Chakra".

The Quest - C-Sharp (1999)
Eden 5 največjih trance hitov vseh časov! Mojstrovina Benno De Goija brez primere!

The Thrillseekers - Synaesthesia (Original Mix / En-Motion Remix) (1999)
In še največji hit Steve-a Helstripa. Velika trance uspešnica ki jo verjetno vsi poznate in ljubite!

The Visions Of Shiva - How Much Can You Take (1993)
Harald Blüchel & Matthias Paul, bolj znana kot pionirja trance glasbe Cosmic Baby in Paul van Dyk, sta leta 1993 ustvarila tole klasiko!

Three Drives On A Vinyl - Greece 2000 (1998)
Kateri trancer ne pozna te klasike???

Three Drives On A Vinyl - Sunset On Ibiza (2001)
Še ena trance mojstrovina brez primere!

Tiesto - Sparkles (Transa Remix) (1999)
Izjemen komad in velik hit v starih časih!

Transa - Supernova (1999)
Največji hit tega legendarnega trance teama ki je navduševal vse tisti čas!

Ultra Vibe - Choose Freedom (2001)
Komad ki bo ostal v spominu kot kolaboracija dveh največjih mojstrov trance-a. Laurenta Veronneza (Airwave) in M.I.K.E.a! Normalno
da ob teh imenih ni potrebno izgubljati besed o samem komadu. Škoda da je ostalo samo pri tem enem komadu :(

Vectrex - Meteor (1999)
Mojstrovina Ralph-a Fridge-a! Še en komad ki samo kaže zakaj nas mnogo pogreša stare čase...

Veracocha - Carte Blanche (1999)
Ferry Corsten in Vincent De Moor združena v eni največjih trance uspešnic!

Vincent De Moor - Flowtation (2001 Mix / Original Mix) (1996)
Vincent je po mojem mnenju eno tistih imen in največjih legend trancea ki nikoli niso dosegli respekta ki si ga zaslužijo. Delno tudi po svoji krivdi saj je vedno hotel ostajati v ozadju in celo odklanjal vse intervjuje. No to je eden njegovih največjih komadov in prava trance klasika!

Vincent De Moor - Fly Away (Original Instrumental Mix / Thrillseekers Remix) (2000)
Komad ki ga poznate vsi preko 2007 predelave Sean Tyasa in Cosmic Gate. Vendar ti dve stari verziji sta mnogo boljši in veliki trance klasiki!

Vincent De Moor - Orion City (1998)
Še eden izmed dokazov kake mojstrovine je Vincent ustvarjal še pred letom 1999!

Vincent De Moor - Shamu (1999)
Velika uspešnica leta 1999!

Vincent De Moor - Sunflower (2000)
Ena najlepših melodij ki jih je Vincent kdaj ustvaril!

V-Three - Resistance (2001)
Če bi me kdo vprašal kaj je za tebe tisti pravi trance je to zagotovo eden izmed komadov ki bi mu ga pokazal. Še tristoosemdeseta mojstrovina
Laurenta, Airwave-a!

William Orbit - Barber's Adagio For Strings (Ferry Corsten Remix) (1999)
Vsak ga pozna, vsak ga obožuje!

Yahel - Devotion (Armin van Buuren Remix) (2000)
Še eden komad iz serije fantastičnih Arminovih remixov tistega časa!

Yahel & Eyal Barkan - Voyage (2000)
Zelo poseben komad in velik hit!

York - On The Beach (CRW Remix) (1999)
Še eden tistih klasikov ki ti takoj prinese pred oči sonce, plažo, pesek in morje!

York - Reachers Of Civilisation (Rank 1 Remix) (1999)
York je ustvaril mnogo trance hitov. To pa je eden največjih. Še posebno tale Rank 1 remix ki je prava melodic trance mojstrovina in klasika za večne čase!

Yves Deruyter - Feel Free (1998)
Še ena trance legenda za učbenike izpod rok MIKE-a za Bonzai!

Y-Traxx - Mystery Land (Sickboy's Courtyard Mix / Fred Baker vs. Mr Sam's Magical Mystery Dub Mix) (1995)
Velik trance hit iz Ibize! Eden izmed mojih absolutno najljubših komadov vseh časov!

Zyon - No Fate (Struggle Continues Mix) (1992)
Eden izmed komadov ki bo za mene vedno ostal sinonim za trance glasbo! Atmosfera v tem komadu je res nekaj posebnega!
Zadnjič spremenil Yoshi, dne Po okt 01, 2007 4:25 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
L-Vee - the best thing that happend to trance music :: (http://www.djairwave.com)
Uporabniški avatar
Yoshi
poznavalec

OdgovorNapisal/-a djmato » Ne sep 30, 2007 11:09 pm

OMG Yoshi odličen post/topic! Kar nemorem se nagledati vseh naslovov in spominov, ki me preletavajo ob branju teh klasik :aha: Favorita sicer nimam med temi klasikami saj je sak za sebe nekaj edinstvenega in ga primerjati z drugo klasiko sramotno. Yoshi tale topic zapijemo na e3 :prstagor:
Uporabniški avatar
djmato
ultratrenser

Kraj: Nazarje :)

OdgovorNapisal/-a Jenc0 » Po okt 01, 2007 8:19 pm

A Lahko samo tole naredim :ooo:
Uporabniški avatar
Jenc0
trenser

Kraj: Spodnji Brnik

OdgovorNapisal/-a GiosoDJ » To okt 02, 2007 5:29 pm

res lepo od tebe da si vložo tolko truda v to in nam predstavil!! popolna zmaga!!! :juhuhu: :prstagor:
TRANCE
Uporabniški avatar
GiosoDJ
poznavalec

Kraj: Zavrč-Maribor

OdgovorNapisal/-a mohz » Če okt 04, 2007 9:46 pm

opaa totalna zmaga tale topic :prstagor: :juhuhu:

hvala lepa joshi d si tako predstavu use klasike nam k smo še bol zelenci v tem trancu pa to :oops:
Uporabniški avatar
mohz
poznavalec

Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a Dj Robent » Če okt 04, 2007 10:39 pm

Mitja občodujem te bolj in bolj. Hvala ti :dobra:
Uporabniški avatar
Dj Robent
poznavalec

Kraj: between koroška in štajerska

OdgovorNapisal/-a Jenc0 » Če okt 04, 2007 11:28 pm

Kaj pa morda originalen ekvadooor...?

Sash! feat. Rodriguez - Ecuador
Slika
Uporabniški avatar
Jenc0
trenser

Kraj: Spodnji Brnik

OdgovorNapisal/-a Alex Styrian » Pe okt 05, 2007 8:46 am

hehe.....tale ecuador sma z bratrancem skoz poslušala v avtiii ...sam takrat je to blo mal težje ko si mogo kaseto skoz nazaj vrtet :lol: :lol: :lol: skratka fin komadič 8)
Uporabniški avatar
Alex Styrian
ultratrenser

Kraj: maribor (NO MORE)

OdgovorNapisal/-a maychek » Pe okt 05, 2007 7:49 pm

js sem čist brez besed, hvala..... še pred letom nisem vedla kaj je trance, pa kaj je kaj, - men je blo za poslušat ali pa ne, vse bolj me je vleklo k trancu( to še takrat nisem vedela kaj je... to vem sedaj),in potem sem spoznala čudovite ljudi zaradi katerih je " kr neki" sedaj trance ali pa house ali pač karkoli. zaradi tebe alien yoshi, zaradi tebe alex styrian in tebe dj robent vem veliko več kot bi lahko sploh kdaj koli vedela. hvala ti mitja, in hvala tudi vama sandi in uroš
Uporabniški avatar
maychek
vajenec

Kraj: slovenj gradec

OdgovorNapisal/-a djmato » Pe okt 05, 2007 8:29 pm

Ecuador sm js dobu od frenda na cdju in komad sm skoz nažigu...ampak nism zihr če je to trance sam mi je useeno ker komad zažiga :wink: Kot sm že povedu Yoshi tole listo zapijemo 14ga 8)
@ maychek dobrodošla na forumu upam da se boš dobr vključila v naše debate :prstagor: in želim velik odličnih postov :wink:
Uporabniški avatar
djmato
ultratrenser

Kraj: Nazarje :)

OdgovorNapisal/-a keano » Po nov 12, 2007 10:13 pm

:tune: :woowoo:
pohvale za seznam , res je odlicen !
manjka pa nekaj novodobnih Tiestovih trance klasik ( traffic , adagio , lethal .. :rtfm: ) ter mogoce arminov serenity.
ne recem da so to najbolsi trance komadi vseh casov , so
pa definitivno zaznamovali sodobni trance.
A.S.O.T.
Uporabniški avatar
keano
vajenec

OdgovorNapisal/-a maychek » To nov 13, 2007 2:11 am

teb marsikaj ni jasno...
IT'S ABOUT YOU AND THE SUN
Slika
www.myspace.com/MAYCHEK
Uporabniški avatar
maychek
vajenec

OdgovorNapisal/-a Scryel » To nov 13, 2007 9:44 am

maychek je napisal/-a:teb marsikaj ni jasno...

A je mogoce kj narobe reku Oo?
Uporabniški avatar
Scryel
poznavalec

Kraj: Mengeš

OdgovorNapisal/-a maychek » To nov 13, 2007 12:23 pm

sam, kje je tu vmes bureena najdo?? sicer se pa gre o trance klasiki ne o novodobnem trancu
IT'S ABOUT YOU AND THE SUN
Slika
www.myspace.com/MAYCHEK
Uporabniški avatar
maychek
vajenec

OdgovorNapisal/-a Scryel » To nov 13, 2007 12:35 pm

Ce je Yoshi nastel tud komade iz leta 2004 ki so kao trance klasike potem bi lahko tud dal od tiestove komade,armina in od se ksnga ki je izdal ksn hud komad :).
Uporabniški avatar
Scryel
poznavalec

Kraj: Mengeš

Naslednja

Vrni se na Debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost