VAŠI TRENUTNO TEŽKO PRIČAKOVANI NEIZDANI KOMADI

Vse, kar se novega dogaja v glasbenem svetu, pogovori o DJ-jih, producentih, založbah, lestvicah in ostalem

Moderatorji: gtu, met86, djmato

Re: VAŠI TRENUTNO TEŽKO PRIČAKOVANI NERELEASANI KOMADI

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Pe apr 30, 2010 2:15 pm

se strinjam z tipom / tipico iz YT, producent naredi bomba komad, katerega je treba čakat tudi kakšno leto, da je potem relisan, ..in med tem ko se toliko časa čaka, se včasih celo zgodi, da ti komad že ni več takšna bomba, kot takrat ko si ga čul v kakšnem setu..... :debil:
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

Kraj: Piran

OdgovorNapisal/-a gtu » Pe apr 30, 2010 9:02 pm

Simon Overdose je napisal/-a:se strinjam z tipom / tipico iz YT, producent naredi bomba komad, katerega je treba čakat tudi kakšno leto, da je potem relisan, ..in med tem ko se toliko časa čaka, se včasih celo zgodi, da ti komad že ni več takšna bomba, kot takrat ko si ga čul v kakšnem setu..... :debil:

pomoje je tule interes tut v tem, da te bomba komade vrtijo ti dj-ji sam po partyjih in zato folk bolj hodi na partyje :)
mogoče no.
Slika
Uporabniški avatar
gtu
ultratrenser

Kraj: Šebrelje

OdgovorNapisal/-a Reconceal » So maj 01, 2010 2:04 pm

dejstvo!

Za sebe lahka povem da mam skor vse komade narjene že kako leto al pa celo več, predn pridejo na bitport.

Absolutni minimum za mene je biu pol leta, dal bi se pa v ene 3 mescih. Ponavadi je tak da že prvotna izmenjava demotov in wavov in pogodb in tega traja kak mesec. Pol, če delajo remikse, je najmanj 1 mesec(črn scenarij je 3-5 mescov) za čakat. Pol se premakne v master, najmanj 14 dni, pol gre v promo fazo, kjer je najmanj 14 dni do 1 mesec. Pol je po možnosti kje exclusive release za 3 tedne... se kr nabere.

Včasih je pa tut čista zasičenost založb kriva. Maš komad k točno paše na eno založbo, ampak majo vse polno za pol leta plus vnaprej.

Plus k vsemu temu daš zram še kak mesec al pa dva, ko komad še "zori", ampak se ga klub temu testira na radijih in špilih. In pa, če je komad bomba, ga itak hočeš ekskluzivno prešpilat na lastnih špilih, za kar maš tut vso pravico :)
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » So maj 01, 2010 9:30 pm

Reconceal je napisal/-a:dejstvo!

Za sebe lahka povem da mam skor vse komade narjene že kako leto al pa celo več, predn pridejo na bitport.

Absolutni minimum za mene je biu pol leta, dal bi se pa v ene 3 mescih. Ponavadi je tak da že prvotna izmenjava demotov in wavov in pogodb in tega traja kak mesec. Pol, če delajo remikse, je najmanj 1 mesec(črn scenarij je 3-5 mescov) za čakat. Pol se premakne v master, najmanj 14 dni, pol gre v promo fazo, kjer je najmanj 14 dni do 1 mesec. Pol je po možnosti kje exclusive release za 3 tedne... se kr nabere.

Včasih je pa tut čista zasičenost založb kriva. Maš komad k točno paše na eno založbo, ampak majo vse polno za pol leta plus vnaprej.

Plus k vsemu temu daš zram še kak mesec al pa dva, ko komad še "zori", ampak se ga klub temu testira na radijih in špilih. In pa, če je komad bomba, ga itak hočeš ekskluzivno prešpilat na lastnih špilih, za kar maš tut vso pravico :)

To kar si napisal Blaž je res zanimiva zadeva. Jaz sem do sedaj (preden sem prebral to) mislil, da potrebuje kak EP do uradnega izida cirka 3 mesece od dne, ko ga je producent skupaj naredil in da potem pač ti lastniki posameznih založb (npr: Schulz Couldharbour Rec..), ki so hkrati Dj-ji morda namensko zadržujejo izdaje tako dolgo, da postanejo ti komadi folku že prežvekani in da takrat ko drugi DJ-ji te komade zunaj vrtijo on že ponovno z novimi ne izdanimi rola.

Kar se pa te prezasičenosti založb z raznimi komadi tiče me zanima, če si se morda zaradi tega ker pač enostavno nisi želel da bi tvoj komad potreboval 6 mesecev do uradne izdaje odločil, da boš zaradi tega raje poslal svojo produkcijsko delo na kakšno manj znano al pa manj zasičeno založbo, ki izda komade 2 meseca po tem, ko si jim ga poslal?.

Torej lahko Blossom Ice pričakujem 1.12.2010?
Slika

http://soundcloud.com/officialdaveur

Slika

R.I.P. Tillmann Uhrmacher
Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

Kraj: No Man`s Land

OdgovorNapisal/-a gargy » Ne maj 02, 2010 8:06 pm

No da jaz zdaj udarim eno mimo :D Zdaj nevem čeje izdan nikjer ga ne najdem je pa zame sigurno zdaj najbolj pričakovan komad [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hERatYsuJZc[/youtube]

:slayer: :slayer: :slayer:
Slika
Uporabniški avatar
gargy
poznavalec

Kraj: Gornji Grad

OdgovorNapisal/-a Reconceal » Po maj 03, 2010 12:17 pm

Dave Ur je napisal/-a:
To kar si napisal Blaž je res zanimiva zadeva. Jaz sem do sedaj (preden sem prebral to) mislil, da potrebuje kak EP do uradnega izida cirka 3 mesece od dne, ko ga je producent skupaj naredil in da potem pač ti lastniki posameznih založb (npr: Schulz Couldharbour Rec..), ki so hkrati Dj-ji morda namensko zadržujejo izdaje tako dolgo, da postanejo ti komadi folku že prežvekani in da takrat ko drugi DJ-ji te komade zunaj vrtijo on že ponovno z novimi ne izdanimi rola.

Kar se pa te prezasičenosti založb z raznimi komadi tiče me zanima, če si se morda zaradi tega ker pač enostavno nisi želel da bi tvoj komad potreboval 6 mesecev do uradne izdaje odločil, da boš zaradi tega raje poslal svojo produkcijsko delo na kakšno manj znano al pa manj zasičeno založbo, ki izda komade 2 meseca po tem, ko si jim ga poslal?.

Torej lahko Blossom Ice pričakujem 1.12.2010?

Ubistvu ti zmiri naprej povejo, če majo zasičen in ti nekak "sugerirajo" da dej rjš kam drugam poslat komad :D Ker je to predvidljiv zamik,
je še najmanjši problem. Hudo je, če relis kr naprej prestavlajo in nimaš pojma zakaj(Amex - One step behind Reconceal remix bi mogu bit zuni že decembra)

Drgač pa Blossom Ice? 2011 :lol: Ne, mislim da je tvoj datum kr realn. Q4 2010
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Pe maj 07, 2010 5:14 pm

gargy je napisal/-a:No da jaz zdaj udarim eno mimo :D Zdaj nevem čeje izdan nikjer ga ne najdem je pa zame sigurno zdaj najbolj pričakovan komad [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hERatYsuJZc[/youtube]

:slayer: :slayer: :slayer:

ni še izdan bo pa kmalu sam men ta global ni pol tako dober kot exposure in metropolis (seveda stvar okusa) če pa se sam spomnim na garethov remiks od Flow pa Formentera What (Troia) pa je ta komad podn.
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Ne maj 09, 2010 9:31 pm

Markus Schulz - Do you dream album
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Dave Ur » Pe jul 09, 2010 4:47 pm

Ben Nicky feat. Linnea Schossow - Tears :zalublen:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iG5wDWTdYLc[/youtube]
Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dave Ur
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a gtu » Po avg 30, 2010 11:25 pm

Bryan Kearney presents KARNEY - I've Had My Fun (Sneijder Remix)

naslednji mesec v košarico :)
Slika
Uporabniški avatar
gtu
ultratrenser

Kraj: Šebrelje

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Če sep 09, 2010 4:59 pm

Goldenscan - Sunrise 2010
eden prvih Trance komadov ki sem jih slišal v lifu, release čakam že kar nekaj časa, po prvotnih informacijah, naj bi izdali tudi Sean Tyas rework, vendar sem dobil info od člana Goldenscana Ed Goringa, da temu ne bo tako, in da bodo izdane le dve nove verzije.

Goldenscan 2010 Remix

Neptune Project Remix

sempli: Neptune Project Remixa

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=c77sODdl850[/youtube]

sempli:SUPER REWORKA Sean Tyas'a ki pa NAŽALOST ne bo izdan.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=A7vDIGJfjm0[/youtube]

samplov za Goldenscan 2010 Remix še nisem zasledil, imam pa info, da je rework še v izdelavi.

TOLE RES KOMAJ ČAKAM! :slayer: :slayer:
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a AndreY » So sep 11, 2010 8:16 am

škoda za tyasovo verzijo res zakon odbit komad
Uporabniški avatar
AndreY
trenser

Kraj: Cerklje na Gorenjskem

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Po sep 13, 2010 12:17 pm

AndreY je napisal/-a:škoda za tyasovo verzijo res zakon odbit komad

ga bo treba za rokav pocukat, da senda promo :D

edit:za rokav pocukal Ed Goringa (člana Goldenscan)
baje dobim promo, sam še Armada mu mora odobrit :slayer:
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Če sep 23, 2010 3:41 pm

P.T.M Squad Project(Peter Plaznik,TechTrek,Myk Bee) - Can't Fall Back (Original Mix)
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Semireal » Ne sep 26, 2010 8:22 pm

Uporabniški avatar
Semireal
trenser

Kraj: Mengeš

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Debate