PROBLEM: preveč slovenskih didžejev in premalo partijev

Vse, kar se novega dogaja v glasbenem svetu, pogovori o DJ-jih, producentih, založbah, lestvicah in ostalem

Moderatorji: gtu, met86, djmato

Re: PROBLEM: preveč slovenskih didžejev in premalo partijev

OdgovorNapisal/-a Alex Styrian » Po okt 05, 2009 9:12 am

zanimiva debata ..... kar pekoča zadeva....iz mojih izkušenj je vedno bilo tako, da smo se opekli ravno pri lastniki klubov, kjer smo želeli izplejati kak event, saj so bili le-ti preveč nereseni in očitno na začetku preveč zainteresirani za zadevo, kar se je čez noč nažalost spremenilo....ti to vzame kar veliko energije in volje....se je že zgodilo, da smo bili zmenjeni za datum eventa, raja je čakala pred vhodom, vrata zaklenjena, lasntika pa ni bilo mogoče dobiti na telefon....taka je pač situacija......žalostno, a resnično....je pa tud res, kaj je reko tarpex....med vrtenjem v nekem lokalu, klubu, kjer se ponavadi vrti drugačna glasba, ti pridejo "gnjavit" za kakšen izvenžanrski komad....ko mu odvrneš, da to ne sovpada v ta event in ga zavrneš, se kopica ljudi obrne in odide iz objekta....
Uporabniški avatar
Alex Styrian
ultratrenser

Kraj: maribor (NO MORE)

OdgovorNapisal/-a exine » Po okt 05, 2009 9:46 am

Alex Styrian je napisal/-a:med vrtenjem v nekem lokalu, klubu, kjer se ponavadi vrti drugačna glasba, ti pridejo "gnjavit" za kakšen izvenžanrski komad....ko mu odvrneš, da to ne sovpada v ta event in ga zavrneš, se kopica ljudi obrne in odide iz objekta....

"A maš Poizn, od Aerosmithov?"... tale pa prihaja iz bivšega (al pa še vedno) Jupitra: "Ej, a mata kej od Cece?" mislm wtf :) Dobr povedano Alex!
Uporabniški avatar
exine
trenser

Kraj: Trance Sphere

OdgovorNapisal/-a gtu » Po okt 05, 2009 1:49 pm

exine je napisal/-a:"A maš Poizn, od Aerosmithov?"... tale pa prihaja iz bivšega (al pa še vedno) Jupitra: "Ej, a mata kej od Cece?" mislm wtf :) Dobr povedano Alex!

"dej zasviraj šampanjac!!!!"

:)

v takih trenutkih bi najraj pobral vse stvari pa šou :D
Slika
Uporabniški avatar
gtu
ultratrenser

Kraj: Šebrelje

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Po okt 05, 2009 7:18 pm

gtu je napisal/-a:
exine je napisal/-a:"A maš Poizn, od Aerosmithov?"... tale pa prihaja iz bivšega (al pa še vedno) Jupitra: "Ej, a mata kej od Cece?" mislm wtf :) Dobr povedano Alex!

"dej zasviraj šampanjac!!!!"

:)

v takih trenutkih bi najraj pobral vse stvari pa šou :D
haha..fantje niste edini :mrgreen:

na mojem first ever nastopu decembra 2007 mi je en tipo sred seta prbil DEJ ŠRAAAAAANC!!! :shock: :lol:
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

Kraj: Piran

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Če sep 23, 2010 3:48 pm

Se mi zdi, da se zadeve premikajo v pravo smer, vsaj letos, kar nekaj newcommerjev se je lahko predstavilo na eventih letos, kar je kul. :) :wink:
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

Kraj: Piran

OdgovorNapisal/-a Semireal » Če sep 23, 2010 4:45 pm

Simon Overdose je napisal/-a:Se mi zdi, da se zadeve premikajo v pravo smer, vsaj letos, kar nekaj newcommerjev se je lahko predstavilo na eventih letos, kar je kul. :) :wink:

Se strinjam :).
Uporabniški avatar
Semireal
trenser

Kraj: Mengeš

Prejšnja

Vrni se na Debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov