kr neki

Lahkoten small-talk, zanimivosti, politika, šport in ostale vsakdanje reči

Moderatorji: gtu, djmato

Re: kr neki

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Pe mar 11, 2011 6:34 pm

Matr mi gre na kurac ta spamanje DJev /producentov na FB :?
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

Kraj: Piran

OdgovorNapisal/-a OceanDeep » Pe mar 11, 2011 7:31 pm

FB me sploh nemoti! Moti me privatna sporocila iz soundclouda na mail... kljub temu, da mu ne sledis!
Uporabniški avatar
OceanDeep
trenser

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Pe mar 11, 2011 7:46 pm

OceanDeep je napisal/-a:FB me sploh nemoti! Moti me privatna sporocila iz soundclouda na mail... kljub temu, da mu ne sledis!

ja, sam vseen no tudi soundcloud ja, ampak, da dobivam na fb vsak dan po 5 takih privat sporočil, pa tud ni kul, ok , nared si artist page, pospami 1x , da maš ta artist page, pol mi dej pa mir, ker itaq, da če me bo en DJ/producent zanimu, bom liku njegov artist page..ne pa uno, GLasuj za to, glasuj za ovo, ok sej štekam, če se gre za neko DJ glasovanje, so itaq krivi oni ki organizirajo na tak način samo glaovanje, in če gledaš recimo primer SYLD, bo njihovo glasovanje čist mimo, ker glej, kolko ej recimo DJev , ki pa mogoče živijo v kakšni vasici, in im ajo talent, vendar recimo nimajo neta?.
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Pe mar 11, 2011 7:49 pm

Simon Overdose je napisal/-a:
OceanDeep je napisal/-a:FB me sploh nemoti! Moti me privatna sporocila iz soundclouda na mail... kljub temu, da mu ne sledis!

ja, sam vseen no tudi soundcloud ja, ampak, da dobivam na fb vsak dan po 5 takih privat sporočil, pa tud ni kul, ok , nared si artist page, pospami 1x , da maš ta artist page, pol mi dej pa mir, ker itaq, da če me bo en DJ/producent zanimu, bom liku njegov artist page..ne pa uno, GLasuj za to, glasuj za ovo, ok sej štekam, če se gre za neko DJ glasovanje, so itaq krivi oni ki organizirajo na tak način samo glaovanje, in če gledaš recimo primer SYLD, bo njihovo glasovanje čist mimo, ker glej, kolko ej recimo DJev , ki pa mogoče živijo v kakšni vasici, in im ajo talent, vendar recimo nimajo neta?.

Aja, pa de ne boš mislu, da sem imel tebe v mislih :D
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a OceanDeep » Pe mar 11, 2011 8:03 pm

Pol ko sem ze napisal sem se spovnu da vrjetno mislis privat spoorcila! :D
Vem kaj mislis s tem ja. Za SYLD bo pa se tut zanimivo, ko se bo folku že mešalo od teh sporočil. hehe

To tut nevem zakaj si ne naredijo artist strani.
Ču sem že tudi zato, ker lahko sam dodajaš prijatelje in lažje spemaš.

Lahko pa tisti, ki jih ne podpiraš oz ti grejo naživce enostavno prezreš oz zbrišeš.

Problem pa nastane ponavadi tam ker vmes je pa par pomembnih stvari in grejo avtomatsko pod spam in jih ignoriramo.

Nekaj neurejenih misli hehe :D
Uporabniški avatar
OceanDeep
trenser

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Pe mar 11, 2011 8:12 pm

OceanDeep je napisal/-a:Pol ko sem ze napisal sem se spovnu da vrjetno mislis privat spoorcila! :D
Vem kaj mislis s tem ja. Za SYLD bo pa se tut zanimivo, ko se bo folku že mešalo od teh sporočil. hehe

To tut nevem zakaj si ne naredijo artist strani.
Ču sem že tudi zato, ker lahko sam dodajaš prijatelje in lažje spemaš.

Lahko pa tisti, ki jih ne podpiraš oz ti grejo naživce enostavno prezreš oz zbrišeš.

Problem pa nastane ponavadi tam ker vmes je pa par pomembnih stvari in grejo avtomatsko pod spam in jih ignoriramo.

Nekaj neurejenih misli hehe :D

Aha, se strinjam, neurejene misli? :lol:
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a OceanDeep » Pe mar 11, 2011 9:48 pm

Ker je napisano brez repa in glave :D
Uporabniški avatar
OceanDeep
trenser

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » Pe mar 11, 2011 9:58 pm

OceanDeep je napisal/-a:Ker je napisano brez repa in glave :D

se mi je zdel mal random :D
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a gtu » Ne mar 13, 2011 2:12 pm

Simon Overdose je napisal/-a:...........kolko ej recimo DJev , ki pa mogoče živijo v kakšni vasici, in im ajo talent, vendar recimo nimajo neta?.

tale je čist bosa :D

Pokritost s tehnologijo DSL v Sloveniji je v letu 2008 92 %.

Verjem, da kdor nima neta tut za DJa ni še slišal :D
Slika
Uporabniški avatar
gtu
ultratrenser

Kraj: Šebrelje

OdgovorNapisal/-a OceanDeep » Po mar 14, 2011 11:49 pm

Zasledil sem, da je soundclud sprejel novo politiko in bo brisal mixe. Tako da ni nebo več primeren za DJe. Še zmeri je tu mixcloud, ki je namenjen samo za DJe. :palecdol:
Uporabniški avatar
OceanDeep
trenser

OdgovorNapisal/-a Reconceal » Po mar 14, 2011 11:56 pm

OceanDeep je napisal/-a:Zasledil sem, da je soundclud sprejel novo politiko in bo brisal mixe. Tako da ni nebo več primeren za DJe. Še zmeri je tu mixcloud, ki je namenjen samo za DJe. :palecdol:

SC sprejema isti content management control ko youtube. Kar pomeni v praksi da če miksate aviciija, deadmau5 oz. kak komercialn elektro haus oz. koga s kake ultre/sony/warner/itd vam zna kdo zagnjavit. Mislim da v to spada tut armada z njihovo prepovedjo amrada relisov v podcastih...

tk da ja, kak se bo to v praksi obnesl, ne vem, ostane pa še zmiri mixcloud. Dokler ne bo tut mixcloud postau tak popularn da se bojo nad njega zgrnal odvetniki ;)
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a OceanDeep » To mar 15, 2011 12:14 am

Se pravi v svoje dobro morm nehat uporabljat armada relise v svojem podcastu?
Uporabniški avatar
OceanDeep
trenser

OdgovorNapisal/-a Simon Overdose » To mar 15, 2011 4:26 am

Reconceal je napisal/-a:
OceanDeep je napisal/-a:Zasledil sem, da je soundclud sprejel novo politiko in bo brisal mixe. Tako da ni nebo več primeren za DJe. Še zmeri je tu mixcloud, ki je namenjen samo za DJe. :palecdol:

SC sprejema isti content management control ko youtube. Kar pomeni v praksi da če miksate aviciija, deadmau5 oz. kak komercialn elektro haus oz. koga s kake ultre/sony/warner/itd vam zna kdo zagnjavit. Mislim da v to spada tut armada z njihovo prepovedjo amrada relisov v podcastih...

tk da ja, kak se bo to v praksi obnesl, ne vem, ostane pa še zmiri mixcloud. Dokler ne bo tut mixcloud postau tak popularn da se bojo nad njega zgrnal odvetniki ;)

bedarija....in ka te, če pa sem kupo komad, in ga zaj še v enem setu nem smel uporabit... :roll:
Uporabniški avatar
Simon Overdose
ultratrenser

OdgovorNapisal/-a Reconceal » To mar 15, 2011 5:37 pm

lahka bi vam dau pravni poduk o uporabi mp3jev, pa se mi ne da :D

uglavnem ja, tk k je pač je :) V tvoje dobro nima veze, ker hujš k da ti zbrišejo miks ne more bit(hvala bogu nismo amerika).
Kupit komad pa ni isto k met pravice za njegovo javno predvajanje oz. uporabo v setih k se jih da downloadat.
Zdej obstaja sicer nek zakon o načelih fer uporabe (statement of fair use), sam to je vse neko sivo območje.
uglavnem, vlke založbe bi rade kos pogače... to je to, tk k zmeri
Uporabniški avatar
Reconceal
poznavalec

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a gtu » To mar 15, 2011 9:26 pm

seprav se nam niti ne splača kupvat komadov.... damn :D
pa vseglih, nej jim bo, zavoljo "podporanja producentov" če oni sploh kej dobijo od tega.
Slika
Uporabniški avatar
gtu
ultratrenser

Kraj: Šebrelje

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Splošne debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov